Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artemis PAX 2012 KUP!
Offline Kaytek
24.04.2014, 14:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2014 14:15 przez Kaytek.)
CzeŚ znalazłem w necie mianowicie tablicy (teraz olx.pl) skin do artemis z 2012 za 25 zł!! To jest mega okazja więc warto ją kupić nwm wgl dlaczego wam to mówię bo na ebay'u kupisz ją za od (185-325$!!!) Ale jestem dobrym kolegą :') Jak myślicie warto? (pewnie, że tak ale się zapytam xd)

http://olx.pl/oferta/smite-artemis-pax-2...45331ce562

987$ bardzo proszę ;-; http://www.ebay.com/itm/Artemis-Skin-Cod...1122102962
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: nu-wa.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
24.04.2014, 14:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2014 14:55 przez Shirei.)
Jakie warto? Jasne, że nie. Jak widzisz, że są jakieś darmowe okazje, to korzystaj, jak przepadnie okazja, to mówi się trudno. Szkoda 25 złotych na jednego skina.

o.O Mój błąd, szkoda w Smite na jakiegokolwiek skina wydać kase, bo 400 gemsów żeby kupić, to podobna kwota do tych 25. Jeśli więc ktoś lubi wydawać hajs, to czemu nie.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Kaytek
24.04.2014, 15:26
bo za gemsy tego nie można kupić xd
Offline ikamel
24.04.2014, 15:28
To robimy tak: kupujemy tego skina za te 25 zeta, lub negocjujemy cenę i sprzedajemy na ebuyju za 100$ dla pewności kupna naszego przedmiotu możemy spuścić cenę nawet do 50$. Musimy jednak dopisać, że wysyłka kodu przez email ponieważ przesyłka paczką do innego kraju jest kosztowna. Czysty zysk.
[Obrazek: giphy.gif]
Offline Kaytek
24.04.2014, 15:46
tak samo sobie pomyślałem! Uśmiech za 100$ by poszło spokojnie ale za to, że wam dałem link chcę procenty z zysku Tongue
Offline DeGreZet
24.04.2014, 20:55
Chyba sobie walnę tego skina, ale wolę wersje za 500$. Ma ktoś może?
Chętnie kupię, bo mam za mało słegu.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline RiRoQ
24.04.2014, 22:18
Śmierdzi to jakimś fake-iem... Wątpliwa jest dla mnie ta różnica cen.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ On to bowiem gdy dobrowolnie wydając się na mękę, wziął klawiaturę i myszkę i uruchamiając launcher-a przemówił:
Bierzcie i grajcie w SMITE-a to są bowiem Bogowie wasi którzy za was będą wydani. Anioł
Offline ikamel
24.04.2014, 22:42
A kto, by ci w Polsce kupił tego skina za 300zł, lub nawet 50zł? Nie ja. Jak na polskie standardy zorobkowe dał dobrą cenę.
[Obrazek: giphy.gif]
Offline Kaytek
25.04.2014, 10:53
Może koleś sobie nawet nie zdaje sobie sprawy ile ten przedmiot jest wart xd