Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banners Broker - zarabiaj online
Offline Cassa
25.12.2012, 12:32
Post: #1
[Obrazek: logo.png]
Czym jest BB ?:
Banners Broker to sieć reklamowa działająca już od 2010roku, która wykupuje powierzchnie reklamową na stronach i odsprzedaje ją z zyskiem, my partnerzy pełnimy tu role pośrednika który dostarcza środki na wykup banerów. Nikt nie śmie wątpić ze rynek reklam internetowych to żyła złota, którym potentatem od lat jest Google, zysk z sprzedaży reklam w roku poprzednim to 94% ich dochodów, czyli 36miliardów.
Spora sumką nieprawdaż ... Kawałek tego tortu zwanym rynkiem reklam internetowych postanowił odkroić BB, z przyzwoitym skutkiem. Rozwija sie w zaskakującym tempie, chociaż do systemu Google Adsense, ma jeszcze kilkaset lat świetlnych drogi.

Banners Broker działa juz od ponad 2lat, posiada 170 000 partnerów, którym wypłaciła łącznie ok. 200milionów dolarów.


Kilka słów odemnie o Banners Broker:
Nie bede tu Was bajerował jak niemal wszyscy polecający ten system. Na wstepie zaznacze ze Banners Broker oczywiście stale wypłaca pieniądze swoim partnerom, jednak przystepując do tego programu trzeba miec świadomość sporego ryzyka i nie dac się wciągnąć.
Według mojej subiektywnej opini jest to niekonwencjonalna piramida finansowa która podziała jeszcze z rok. Jednak mimo to ze zdaje sobie z tego sprawe inwestuje, ponieważ znam ryzyko i przyblizony przedział czasowy istnienia tego serwisu.

Dla mnie liczy sie to że dopoki istnieje serwis można na nim sporo zarobić, każda piramida tak działa, świadomi zyskują kase(wypłacając ja w odpowiednim czasie, a nie nieustanie inwestując).

Dzieki temu można w łatwy sposób zwiekszyć swoją inwestycje niewielkim nakładem pracy nikomu nie polecając systemu !
Wystarczy jedynie przygotować odpowiednia strategie, wylozyc troche kasy i poczekać na zyski i pasywny dochód.


Każdej osobie która dokona rejestracji poprzez mój link referencyjny gwarantuje pomoc w zapoznaniu sie z systemem, porady odnośnie kierunku rozwoju oraz atrakcyjne bonusy.

Oficjalna strona BB: KLIK(z ref linkiem)
Polska strona o BB: BannersPolska.pl (znajdziecie na niej wszelkie podstawowe informacje i porady)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź