Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarny ekran
Offline Bawół
20.11.2015, 21:04
Cześć wszystkim. Mam taki problem, mianowicie podczas uruchamiania gry pojawia się czarne tło i tak zostaje. Gra się nie uruchamia. Jedyne co pozostaje, to wyłączyć Smite'a przez menadżer zadań. Miał ktoś taki problem? Może ktoś zna rozwiązanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
21.11.2015, 00:40
Po lewej na dole launchera masz ikonkę zębatki. Kliknij w nią i zaznacz, aby uruchamiało grę w trybie bezpiecznym(safe mode). Mam nadzieję, że pomoże. Pamiętaj, aby po wszystkim kliknąć zastosuj(apply).
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Vizart
21.11.2015, 00:53
Mam tak od Patcha 2.17 za każdym razem gdy jestem w lobby przy pierwszym meczu (po odpaleniu kompa) smite się ścina i jest czarny ekran następnie brak odpowiedzi ze strony smite, dostaje deserta na 30min za każdym razem.

pomocyy.

safe mode mi nie pomógł, myślę że muszę zrobić RE-install windowsa
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Bawół
21.11.2015, 02:16
Safe mode nie pomaga.

Mi tak samo przez najnowszego patcha zaczął się w taki sposób psuć.
Offline Shirei
22.11.2015, 17:29
W takim razie nie wiem. Rzekomo safe-mode pomaga na czarny ekran, ale ten problem jest dosyć świeży i najwyraźniej nie ma skutecznego sposobu. ;/ Polecam napisać do supportu Hi-Rezu.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Vizart
22.11.2015, 18:30
aa tam będę pisał do nich jak oni sami nie wiedzą czemu tak się dzieje jeszcze Tongue
samemu trzeba rozkminić, ale nic nie pomaga.
Offline Shirei
22.11.2015, 21:38
A próbowaliście grę odpalić w oknie, zamiast na pełnym ekranie?