Logowanie >> Rejestracja



 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy złoty skin.
Offline Junga3000
16.10.2015, 11:01
Post: #1
Witam!
Mam pytanie skierowane do graczy, którzy grają w to już dość długo, gdyż tylko oni mogli mieć z tym do czynienia. Mianowicie chodzi mi o to, że jakiś dłuższy czas temu(pół roku może więcej) mój kolega otrzymał za darmo złoty skin do Ra, miał on wtedy nabite na nim V mastery albo nawet X, nie pamiętam, dostał on go mniej więcej gdy wprowadzali diamentowe skiny jak dobrze pamiętam albo trochę przed tym. I cóż przechodząc do pytania do którego zmierzam - czy ktoś z Was dostał może również jakiś złoty skin w tamtym czasie? I czy wiecie czy może się to kiedyś powtórzyć? Duży Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline PanSilent
16.10.2015, 12:32
Post: #2
Nie za bardzo.

To był jednorazowy system wynagradzania graczy stworzony specjalnie z okazji wprowadzenia diamentowych skórek. Przed ich wprowadzeniem istniały tylko Goldeny (Mastery od I do IX) i Legendary (tylko X).
W dniu wprowadzenia Diamondów gracze posiadajacy boga na min. V i z kupionym Goldenem otrzymywali Legendary za darmo. Mając boga na X i posiadając Legendary - dostawali za darmo Diamonda.

Ja otrzymałem w taki sposób Diamonda do Ymira i He Bo.

Nie ma szans na powtórzenie czegoś takiego, bo Hi-Rez musiałby ustalić nowy system nabijania masterek lub inne poziomy skinów Mastery (słychać opinie na zagranicznych forach, że Diamondy są zbędne).
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty