Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dogry.pl - rozwianie wątpliwości i darmowe Gemsy
Offline Piotr Dąbrowski
29.11.2013, 16:43
Post: #1
Posted Today, 05:30 PM

Joł. Jako że na forum widziałem już tematy związane z serwisem dogry.pl i w końcu nie wiadomo było czy serwis działa czy nie to postanowiłem sam sprawdzić wiarygodność serwisu. Proszę moderację o nieusuwanie tematu - pozwoli on uniknąć wielu innych związanych właśnie z tym serwisem.

Zacznę może od końca i napiszę, że serwis jest wiarygodny. Zostało to sprawdzone przeze mnie parę dni temu, tuż po zgromadzeniu kroków. Mam dużo więcej screenshotów, jednak opublikuję te najważniejsze (jeden jest SMS-em, który dostałem po około godzinie od wymiany punktów). Punkty otrzymuje się w formie PaySafeCard (sam numer dają) o wybranym nominale i realizuje się tak samo,jak karty PSC. Nie musisz podawać nicku. Ja wyużyłem punkty do league of legends bo w lola gram więcej niż w Smite'a ale tak właściwie to otrzymany PSC można wykorzystać wszędzie Oczko


Tutaj zobaczycie, że mam punkty i wydaję je na LoLa:

[Obrazek: jed.jpg]

Tutaj z kolei SMSa, który dostałem tuż potem:

[Obrazek: dwa.jpg]

A tutaj instrukcję z linku po kliknięciu SMSa:

[Obrazek: dogry5.jpg]

Tutaj udana transakcja po wpisaniu kodu:

[Obrazek: Schowek01.jpg]

Tak więc serwis jest wiarygodny. Ciułanie punktów zajęło mi całe 5 dni poświęcając pół godziny dziennie. Ja wykorzystałem moje punkty na lola ale można użyć to w wielu grach, w tym Smite (od 400 gemów w górę). Punkty zarabiamy poprzez dodawanie screenów do serwisu (byle jakich, ważne że wasze i nie z neta), wypełnianie ankiet, ale w głównej mierze z rejestracji w jakichś grach i osiągnięcie w nich pewnego etapu (zazwyczaj chodzi o przejście samouczka). Nie wymaga wiele a zawsze to tam jakieś punkty premium w danej grze mamy. Polecam rejestrować się z mojego reflinka: http://dogry.pl/r/125948 (ja nie dostaję za to prawie nic dopóki nie osiągnięcie pewnego pułapu a wy za to macie na start troszkę dodatkowych punktów (35 chyba). Administrację proszę jeszcze raz o nieusuwanie tematu.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty