Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Download Smite'a
Offline urbanstime
25.08.2014, 17:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2014 17:48 przez urbanstime.)
Post: #1
witam otóż gdy włączam launcher smite'a i chce zacząć pobieranie mam takie coś nad paskiem pobrania Smite 1.0.2268.2 is waiting for server - 4,18GB remaining pisze waiting for server przez ponad 5 minut i nie zaczyna pobierać wyjaśni ktoś o co chodzi?

pomoże ktoś czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
26.08.2014, 10:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2014 10:35 przez Shirei.)
Post: #2
Jeśli się nie mylę, to masz aktualną wersję Smite, nie wszystko się jednak spatchowało. Jest tam napisane, że pozostało jeszcze 4,18GB, ale sam Smite waży 5GB z kawałkiem. Prawdopodobnie gra została źle spatchowana. Wejdź w Hi Rez diagnostic and support, a tam uzyj opcji "reinstall". Najpierw możesz spróbować użyć "Validate/Repair", a dopiero później reinstalować grę.

W innym temacie napisałeś, że już próbowałeś reinstallować Smite'a. Prawdopodobnie dwukrotne sformatowanie dysku i ponowna instalacja dopiero po formatach rozwiąże twój problem. Wiąże się to jednak z utratą danych na dysku. Ewentualnie możesz poszukać na angielskim forum rozwiązania. Najprawdopodobniej ludzie będą proponować usunięcie Smite'a, a potem pozostałości z rejestru - Nie wiem jednak gdzie dokładnie trzeba by wejść i co usuwać. Wiem jedynie, że w rejestrze często mogą pozostać różne buble i tam właśnie mogą być pozostałości po Smite, ale ja ci niestety nie potrafię pomóc.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline urbanstime
26.08.2014, 14:08
Post: #3
nie o to chodzi wtedy sie launchera nie dało zainstalować bo pisało że juz jest zainstalowany chodziło o błąd bo w my documents wyswietlały sie pliki które zostały usuniete i nie dało sie ich usunąć pomogło dopiero usuniecie folderu my games w my documents Duży Uśmiech potem jak już launcher sie zainstalował chciałem pobrać smite launcher został odpalony i pisze mi ze łączy sie z serwerem smite'a w celu pobrania gry i piszę tak już od ponad 40 minut i nie zaczyna sie pobieranie...
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź