Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drakensang Online
Offline Cassa
29.09.2012, 12:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2012 12:58 przez Cassa.)
[Obrazek: www.drakensang-online.pl]

"Fantastyczne efekty i niesamowita grafika 3D bezpośrednio w przeglądarce
Przeżyj epiczną historię z niezliczonymi misjami
Podróżujesz przez różnorodne krainy, a wszędzie czyhają wstrętne potwory
Zostań w Drakensangu Online czarodziejem lub rycerzem, wyucz się różnych umiejętności i graj z tysiącami innych graczy. Wyposaż się w różne rodzaje broni, zbroi i przedmiotów i rzuć się w wir walki.
Drakensang Online to pierwszorzędna gra fantasy w 3D w przeglądarce."

Oficjalna strona: >>CLICK<<
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
termik
07.10.2012, 13:17
Grałem trochę w Drakensanga, widać, że większość zerżnięta z kultowego Diablo, więc na początku mi się podobała.

Jednak wbiłem kilka leveli i pojawił się temat pt. "płać by komfortowo grać" więc odpuściłem Uśmiech
Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline MasterJone
27.10.2012, 16:29
Na początku gra wydawała się dla mnie bardzo fajna grałem w nią fajny rozbudowany system i fabula tez ciekawa. Jenak nudzi się bardzo szybko bo polega na robieniu Miasto>Q>Lokacja z Q>Powrót o miasta żeby coś osiągnąć trzeba było wydać kasę na grę...

Q-guest/misja
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline zolnierz
27.10.2012, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2012 18:30 przez zolnierz.)
Wszystkie gry na przeglądarkę są monotonne i nudne - taka prawda. Już lepiej ściągnąć coś nawet o rozmiarze 700mb
Offline Dexorik
14.12.2012, 20:26
Grałem w to tyle o ile właczyłem i uciekłem na lola
Offline mati63190
15.12.2012, 11:02
Grałem kiedyś w tą grę i nawet spodobała mi się.Rozbudowana i wciągająca gra.Polecam.