Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-Papieros
Offline Mikki
20.12.2012, 19:01
Post: #1
Temat skierowany do palaczy. Chce rzucić palenie, kupiłem sobie e-papierosa. Fajna sprawa, dużo osób poleciło. Jakie są wasze odczucia co do tego, próbował ktoś? Pomogło?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
20.12.2012, 21:32
Post: #2
Tato pali Uśmiech

Więc jako osoba z boku wyglądało to tak:
na początku nie było źle, trzymał się nieźle, po 2 dniach fascynacji wynalazkiem znajdywał jego wady, a już po miesiącu coraz bardziej tęsknił za nikotyną i naprawdę wkurzały go te e-fajki szczególnie jak coś się w nich psuło. Nie wiem dokładnie kiedy ale po kilku miesiącach wrócił do palenia - tylko, że do teraz po 1,5 roku od zaczęcia palenia e-fajek pali 1 na dzień.

Więc coś tam to pomaga, znam dużo osób, które całkowicie rzuciły. Tylko no właśnie - jeśli kupiłeś wkłady z nikotyną to nie do końca jest to, co powinieneś zrobić, bo najlepiej po kilku miesiącach kupić wkłady z mniejszą ilością nikotyny, następnie całkowicie bez, a w końcu odstawić i te 'cyfrowe' Duży Uśmiech

I też zależy co sobie kupiłeś - jeśli te co wyglądają jak zwykłe fajki (czyli najtańsze) - to uprzedzam, często się potrafią psuć. Trzeba po prostu nabrać trochę nawyków, że zawsze brać ze sobą na dłuższy pobyt poza domem kilka wkładów, na ponad 24h wyjazdy ładowarkę do baterii itd. Co innego jak kupiłeś sobie jakiegoś porządnego.
Offline Mikki
20.12.2012, 21:40
Post: #3
http://ego2.pl/pl/zestawy-e-papierosow/1...grade.html coś takiego Uśmiech Płyn z nikotyną kupiłem, podobna zawartość nikotyny jak w "niebieskich" fajkach Uśmiech Jak narazie nie jest źle Duży Uśmiech 6h nie pale normalnych papierosów Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline NightSilv
04.01.2013, 14:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2013 14:17 przez NightSilv.)
Post: #4
Jestem palaczem od ponad 9 lat. W styczniu zeszłego roku przerzuciłem się na e-papierosa i od tamtej pory wypaliłem może z 10 "zwykłych" fajek. Więc jak dla mnie rewelacja Uśmiech Polecam markę "Volish". (Ego2) Wcześniej kombinowałem z tańszymi e-papierosami (na kartridże i to zupełnie nieznanej marki), lecz po maksymalnie miesiącu lądowały do śmieci.

Pozdrawiam
______________________________________________________________________________________________________________________________________ "Hel" Yea!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline geezia
26.02.2013, 01:06
Post: #5
Wiesz, próbowałem e-papierosa. E-papieros można porównać do tego jak mała architektura w wielkim mieście. Niby nam umożliwia odstawianie prawdziwej fajki ale nadal nas jeszcze truje...

Powiem, że jest to jednak droższa opcja , gdyż te liquidy trochę kosztują... tak samo jak e-papieros.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline pirmen
26.02.2013, 22:46
Post: #6
E-papieros to droższa opcja ? Od kiedy go palę , a będzie już ze dwa lata ,zawartość mojej skarbonki się powiększa .Paczka papierosów kosztuje 12 zł , mi wystarczała na 1 dzień .Buteleczka liquidi wystarcza spokojnie na tydzień palenia a kosztuje 20zł .
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
27.02.2013, 21:14
Post: #7
Wiadomym jest, że e-papieros jest o wiele tańszy. Też zależy właśnie jaką markę się wybierze i ile kto tego "pociągania" potrzebuję Oczko Ale zawsze wychodzi taniej.

Dostrzegłem jedną wadę e-fajki - łatwo jest wpaść w nałóg, właśnie tej fajki. Co z tego, że rzuci się te normalne, jak (jeśli palimy te z nikotyną) dalej jedziemy ciągle na e-fajkach? Dlatego najlepszą metodą jest kupowanie najpierw liquidów z nikotyną, a potem stopniowo kupowanie ich z mniejszą zawartością, aż do kupienia tych czystych.
Offline geezia
07.03.2013, 15:55
Post: #8
Z początku trzeba za niego zapłacić bodajże równowartość 6-7 paczek...
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Luqe
28.04.2013, 12:06
Post: #9
Używam od połowy stycznia, nie palę od nowego roku, a paliłem przez ok. 2 lata. Pewnie dlatego udało mi się tak szybko rzucić, ponieważ nie byłem aż tak uzależniony. Nie żałuję, że wydałem te 100+ zł, jestem bardzo zadowolony. Mogę palić prawie gdzie chcę, nie śmierdzę, kondycja mi się poprawiła. Finansowo nie czuję różnicy. Minusów póki co nie widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline klivk
04.05.2013, 16:04
Post: #10
Palę ale nie mogę w ogóle przerzucić się na te e-papierosy. Raz spróbowałem i w ogóle mi nie smakowało...
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty