Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenrir rozdaje gemy
Offline MFAMV
05.05.2013, 20:59
Post: #1
Witajcie, na początek może słowo wstępu. Do projektu zabierałem się już ze znajomym przed patchem z Herculesem. Oj ciężko się było zabrać oj ciężko. Ale nareszcie się zebraliśmy. Koncepcją jak i celem "Pogromców mitów" jest utworzenie pewnego rodzaju wydania wiadomości z newsami,informacjami na temat mitologii, konkursami, oraz rozgrywkami(niestety w 1 odcinku w rozgrywce jest tylko info o konkursie na gemy bo brakło miejsca na dalszą część rozgrywki). Jak narazie razem z kolegą fundujemy nagrody, możliwe że w przyszłości uda się coś wyżebrać od HirezUśmiech

Tak więcej po więcej informacji zapraszam pod

Jeżeli chcesz napisać jakiś komentarz, napisz na YT(po prostu na forum rzadko wchodzę)

Powodzenia w konkursie. ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline MFAMV
12.05.2013, 15:14
Post: #2
Ruszyły prace nad drugim odcinkiem Pogromców mitów a więc do tygodnia czasu poznacie pierwszych zdobywców gemsów. Na drugi odcinek najprawdopodobniej także będą gemy(ale narazie to tylko głośna myśl). Jak tylko dojdziemy do etapu tworzenia animacji wygranych włączymy program do losowaniaOczko a więc macie jeszcze szanse.

1 odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=gIQDJmTKmF0
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline MFAMV
18.05.2013, 07:36
Post: #3
No i pierwsze gemy rozdane, gratulacje wygranym, a już teraz zapraszam do drugiego odcinka w którym także do wygrania są gemy(żeby brać udział należy subskrybować kanał)

http://www.youtube.com/watch?v=1_jPQ0qkOCI
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty