Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gemsy.
Offline Yarkis
05.08.2014, 13:15
Witam mam problem otóż mam 2 konta :> Na jednym mam god packa a na drugim około 3k gemsów i czy mógłbym jakoś te gemsy przesłać na konto z god packiem ? Albo kupić treasure chest i wysłać do kogoś innego ?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
05.08.2014, 13:35
Nie i... nie. Przykro mi.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Demokop
05.08.2014, 14:57
Podziel się swoim problemem z supportem, ale wątpie, żeby pomogli.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Yarkis
05.08.2014, 15:28
Napisałem przed chwilą do supportu i czekam na odpowiedz :>
Offline adasm95
06.08.2014, 10:36
A czasami multikonto nie jest karalne?
Offline Glacio
06.08.2014, 11:23
A z jakiego powodu miałoby być?
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: HbOGM3.jpg]
Offline Yarkis
06.08.2014, 12:55
Ehh nic nie da się zrobić :<