Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gemy
Offline Wonlann
27.09.2014, 21:15
Jest jakaś możliwość na szybkie zarobienie gemów?? (nie mowie o tych first winach)

Widziałem tu taki wątek co trzeba jakiś program instalować i dostaje się 400 gemów prawda ? Jeżeli tak to moze mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć itp.. A nie że tylko z tego linku pobrać, zainstalować i koniec. Tylko do czego takowy służy i czy nie uszkodzi mi to kompa... :I
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
27.09.2014, 22:58
Curse Voice - Służy do komunikacji podczas rozgrywki. Gdy jest włączony to podczas wejścia do lobby możesz się podłączyć do kanału ze swoją drużyną. Nie powinien uszkodzić komputera, a gemów... chyba dostaje się 200.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Demokop
28.09.2014, 08:39
na raptr można zbierać punkty na gemy poprostu grając, curse chyba się przedawnił, ale jak nie to jedyny sposób na szybkie gemy ( z wyjątkiem turniejów )
______________________________________________________________________________________________________________________________________ https://www.facebook.com/Demokop
https://www.youtube.com/user/Demokop
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline ikamel
28.09.2014, 21:00
Curse działa jak skype tylko bez kamerki taki... komunikator głosowy ze swoją druzyną.
Są różne strony np dogry (jak się będziesz rejestrowac to pls z mojego reflinka) gdzie się rejestrujesz, zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na gemy.
Najszybciej i najłatwiej jest kupic gemsy Tongue.