Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką postać wybrać?? :)
Offline migrenowy
24.08.2013, 23:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2013 23:27 przez migrenowy.)
Witajcie! Mam mały problem jestem jeszcze nie zbyt doświadczonym graczem (gram 2 miesiące) ;) więc pytam sie was jaką postać wybrać zastanawiam się nad lokim i freyą. Nie chce maga bo mam anubisa :)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline ~TwK
24.08.2013, 23:34
A bierz Pan Lokiego. Loki to mój pierwszy zakup i na low level'ach się sprawdzał wyśmienicie Oczko
Poza tym "Wixiarz" dodał ostatnio build'a na niego. http://smitebuild.pl/buildy/loki-skryty-...ld-by-wixa
Przetestuj go sobie na bocie.
W przypadku Freyi (jakkolwiek się to odmienia), trzeba spędzić nieco czasu by nauczyć się nią grać, poza tym jak sam mówisz, że nie chcesz maga to powinieneś wybrać Lokiego.
Mam nadzieję, że pomogłem :*
Offline Lukk3rs
24.08.2013, 23:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2013 23:39 przez Lukk3rs.)
1.Loki op shit.
2.Najlepsza postać w grze.
3.Loki na arenie i pograne Oczko
4.Wybierz go a nie pożałujesz.
5.Na arenie każdy loki powinien mieć staty min. 10-2, chyba że wgl nie ogarnia Uśmiech
Nie chcę się chwalić, lecz przykładowo powiem, że staty z mojej 1 gry nim to 17-3, potem też 22-1. Więc chłopie jeśli masz głowę bierz Loki'ego Uśmiech
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: mjp2.png]
Offline migrenowy
25.08.2013, 10:05
Dzięki wybieram LOOKIEGO <3 xD