Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak optycznie wydłużyć włosy?
Offline 80regan
02.06.2017, 13:53
Jak masz kręcone to wyprostuj, będą wyglądały na dłuższe. Zawsze możesz też kupić doczepki i nosić do czasu, kiedy Ci urosną Twoje.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline ketdeufai
05.06.2017, 15:26
Dokładnie - doczepki to jest sposób na wydłużenie włosów Uśmiech
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Kamienie Kałowe czyli Coprolithiasis - sprawdź, jak je zwalczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline kamilmazur30
16.07.2017, 16:24
Doczepione wyglądają bardzo sztucznie. Dodatkowo strasznie ciężko jest o nie zadbać. Dlatego ja postanowiłem zainwestować w przeszczep moich włosów za pomocą kliniki http://www.transplantacjawlosow.pl/ . Jak sobie przeliczyłem ile wydaje rocznie na wszelkie specyfiki, które mają pomagać moim włosom, to uznałem że dużo korzystniej będzie po prostu przeszczepić sobie nowe włosy. I dzisiaj (mimo 50 lat na karku) licealistki oglądają się za mną na mieście... Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Papaja
23.07.2017, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2017 21:50 przez Papaja.)
Najlepszym sposobem jest oczywiście wyprostowanie włosów Uśmiech wtedy wydają się dłuższe.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ http://jakisprzetmedyczny.pl
Offline blondyneczka
25.07.2017, 22:48
Wyprostowanie włosów... Ta jasne... To wcale nie sposób, poprzez prostowanie tylko je niszczysz.
Offline Lustereczko
27.07.2017, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017 20:44 przez Lustereczko.)
Może i niszczysz, ale przecież to logiczne, że jak wyprostujesz to będą dłuższe Duży Uśmiech ktoś tu się nie zna hehe...
______________________________________________________________________________________________________________________________________ cena oc
Offline Arowana14
27.09.2017, 15:52
Jak szukacie fajnych porad urodowych, na temat kosmetyków itd to koniecznie odwiedźcie blog Miskejt. Ja lubię czytać takie blogi wieczorkiem jak mam czas dla siebie Oczko Zawsze czegoś fajnego mozna sie dowiedzieć Uśmiech
Offline pasbu2
04.10.2017, 11:03
zawsze to jest trudne

13.10.2017, 21:21
wyprostuj Duży Uśmiech najlepsza rada, proste włosy zawsze wyglądają na dłuższe.
Offline AgusiQ
14.10.2017, 19:04
Witajcie sama chciałabym mieć włosy długie ale niestety mi się one kręcą jakieś porady ?
______________________________________________________________________________________________________________________________________ http://www.fishing.stargard.pl
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź