Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki bóg??
Offline Montezuma
26.08.2014, 23:59
Chce w najbliższym czasie kupić sobie nowego boga, tylko nie jestem pewnien ktory mi spasuje, może w pomożecie.
O to kilka czynników które mnie ciekawią (oczywiście nie muszą znajdowac się wszystkie w jednym bogu):
- nie lubię grac guardianami
- fajnie jak mam jakiś skill do dobijania uciekinierów, np.: ulti Neith lub ulti Apollo (który jest obecnie w rotacji z tąd wiem).
- granie głownie na odległość: Artemis, Neith, Ao (tak jak oni, ale ich mam)
- fajnie jakby pasowały do nich krytyki
- assasin również wchodzi w grę, ale musi miec duże dmg.

Z góry dzięki za pomoc Duży Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Nektarynek05
27.08.2014, 00:18
Fajny jest :
-Basakura (assasin, jeden z lepszych junglerów, lecz wymaga wprawy)
-Agni (robisz mega DPS, lecz papier)
-He Bo (coś podobnego do Agni)
-Cupid (dobra zabawa)
-Anubis (jeden z lepszych magów)
-Rama (ostatnio oglądałem Filipinskiego i z 2/8 wbił w 18/8 więc dobry tylko na końcu)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Montezuma
27.08.2014, 00:24
Agniego mam, u Cupida mi skille nie pasują, nad Anubisem się zastanawiam, He Bo grałem, ale nie byłem zachwycony, a Rama ma pokręcone z tymi Astralnymi Strzałami, ale też nad nim pomyślę.
A co z Vulcanem, Zeusem, Janusem, Lokim i Mercurym??
Offline zajebanan
27.08.2014, 00:24
Merc nie pytaj tylko bierz. Aktualnie najsilniejszy assasin w grze. Ult na dobitkę tak samo z 1. Do tego można nim grać prawie wszędzie- solo, adc, jung. Freya też jest niczego sobie kolosalny dmg składający wszystkich procz tankow na 3 hity z kulek i ult do dobijania lub uciekania. Narazie tyle pomysłów mam. Możesz zagrać na jungle practice, żeby przetestować skille boga Ew wypożyczyć go na jedna grę tak BTW
Offline Nektarynek05
27.08.2014, 00:26
Potwierdzam również, na treningu z all itemkami biłem z łapy (lpm) 1110 Tongue
Offline zajebanan
27.08.2014, 00:32
Filipinskiego? A co to za wyznacznik? Tak jakbym ci polecal oglądać RockAlone, który gra jak gunwo i kupuje medytke. Sluchaj sie Golda a nie filipinskiego...
Offline Glacio
27.08.2014, 00:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2014 00:33 przez Glacio.)
"-Rama (ostatnio oglądałem Filipinskiego i z 2/8 wbił w 18/8 więc dobry tylko na końcu)"
Gówno prawda, w early - mid już robi kose.

Nie graj izi modo, bo potem się nie nauczysz niczego sensownego ja polecam:
- Hel ( mój nowy main ) - może być cholernie trudna, ale jak się ją ogarnie to jest niezniszczalna i zjada wszystko na 2-3 skille.
- Serqet - tu już zależy od gracza, dla jednego trudna, a dla drugiego łatwa, ogromny dmg z samych skilli, a jak dołożysz kryty to 4 + 1 skill i czasem nawet nie potrzebujesz basica ( jak ci się udadzą 3 kryty z 1 ).
- Vulcan - mało grany, a naprawdę świetny, wieżyczki fajnie pushują i stawiając po boku linii wróg musi zużyć na nią skilla zamiast na minionki, do tego wielki dmg.
- Scylla - jak ogarniesz to w late jesteś kosą, jedziesz wszystko na 2 skille, a na ulcie idzie wbić pente, gdy umiesz celować.
- Kali - fajny bóg, aczkolwiek dosyć trudny, czasem daje rade na 2-3 wrogów jak dobrze ustawi jej się pasywka.
- Ne zha - WIELKI dmg, jeden z większych dmg u assasinów, ale może wydawać się trudny.
- Freya - jedno z najlepszych late game w grze, mimo tego już w mid robi niezłe zamieszanie.
- Nemesis - po nerfach trudniejsza, ale nadal dobrze zagrana, obok lokiego jest chyba najlepszym focuserem w grze.

@Bananku
Już tak się nie chwal tym goldem Smutny
Offline zajebanan
27.08.2014, 00:37
@up ale czemu mam sie nie chwalić :ccc lepiej żeby ogladal SKALE albo Filipinskiego?
Offline Montezuma
27.08.2014, 00:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2014 01:17 przez Montezuma.)
No to została 5 bogów:
- Zeus
- Merc
- Vulcan
- Anubis
- Serquet
Dodam że ja głownie gram Areny i 3 vs 3
Równiez czekam na propozycje innych graczy
Offline Demokop
27.08.2014, 08:54
Ta, bo trudniejszy bóg znaczy, że lepszy.. pewnie
Easy bóg - Loki pogromca towerów, papierów.. ewentualnie czegokolwiek co da się pogromić. bardzo dobry assasin ze znakomitym split pushem / backdoorem.

Oczywiście zawsze możesz wziąć Serqet, która wymaga ogromnej wprawy w graniu na lepszych graczy, jest papierowa niczym papier do druku, wymięka w starciu z co lepszą falą minionów (ale ma dobry escape to se jakoś poradzi) niby zadaje tons of damydż, ale zazwyczaj nie ma na to czasu bo zanim wbije to już musi uciekać (bywają wyjątki: jeśli twój team ogarnia to możesz przez chwilę poczuć się op i pro).. no i wymięka w late bardziej od Thanatosa.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ https://www.facebook.com/Demokop
https://www.youtube.com/user/Demokop