Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego boga polecacie do...
Offline Jaskier
04.12.2013, 15:24
Post: #1
Siema. A więc gram w Smita z 2 kumplami.

Pierwszy kumpel gra ZAWSZE Zeusem
Drugi kumpel gra Ao / Hadesem / Chronosem.
I teraz pojawiam się ja.


Jaką postać polecacie , żeby się do nich dopasować , ale żeby tą postacią dało się też grać z innymi losowymi graczami.
TANKI ODPADAJĄ. -.-
NAJBARDZIEJ LUBIE ASSASINÓW / HUNTERÓW. Love


Pozdawiam i proszę o odp. Cwaniak
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Principal
05.12.2013, 18:35
Post: #2
Osobiście polecam ci Xbalanque. Jeśli lubisz hunterów ta postać jest bardzo dobra. Ma przyjemny pierwszy skill który dodaje mu dmg i drugi który zatruwa na krótką chwile. Posiada bardzo silne ultimate dzięki któremu szybko ogłuszysz wrogów i wykonasz wiązankę reszty skilli. Jeżeli dobrze się zbudujesz tą postacią to można robić naprawdę fajne combo i wygrać niejedną gre. Uśmiech
______________________________________________________________________________________________________________________________________ "Zanim pąk stanie się owocem... musi być kwiatem"
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Sabertooth
05.12.2013, 18:44
Post: #3
Ja polecam Merkurego, w połączeniu z zeusem i chronisem/aokuangiem miecie
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline DarkWarior
06.12.2013, 14:32
Post: #4
Bardzo ci polecam Thanatosa jest Op i jeszcze dostał buffa.
Bardzo wielki DMG.
Najlepszy do ganków.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
06.12.2013, 16:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2013 16:40 przez Shirei.)
Post: #5
Ja ci mogę polecić Neith. Ma roota z "1" skilla i stuna z "4" co ułatwi użycie umiejętności również twoim kolegom. Jest to AD Carry, więc sam również dużo robisz, a gdyby Zeus nie wykończył uciekającego przeciwnika, to zawsze ty możesz to zrobić za pomocą swojego ultimate'a.

Skoro mowa również o Assassinach to możesz spróbować z Fenrirem, z pewnością będą ci dziękować na kolanach, że przyniosłeś im w zębach jakiegoś przeciwnika. Mercury też jest w tym całkiem niezły, bo stunuje przeciwnika, aby następnie go wyrzucić w wybranym przez ciebie kierunku, co z pewnością może być pomocne o ile dobrze ogarniesz odrzucanie przeciwników. Tak samo u Fenrira musisz wiedzieć jak się ruszyć, a wszystko po to, abyś pomógł swoim towarzyszom zamiast zaszkodzić, a jest kilka takich postaci.

Wracając do Hunterów, jest też Artemiza ze swoimi pułapkami i dzikiem, który stunuje. Jako AD Carry sporo bije, więc sam będziesz "spełniony", a jak dobrze rozłożysz pułapki, to będziecie mieć wardy i ew. przeciwnika jak na tacy. Cupid może stunować(po nastackowaniu pasywki) z dwóch skilli atakujących, a oprócz tego ma serduszka, które leczą po ich podniesieniu, więc z pewnością nikt nimi nie pogardzi.

Jeśli jesteś nieco bardziej ogarniętym graczem, to możesz spróbować z Thorem lub Tyrem. Mają trochę życia i obrony, przy odpowiednim buildzie też sporo biją, a do tego 1)Thor stunuje i blokuje ścianką 2)Tyr przerzuca i bawi się przeciwnikiem jak chce. Łatwo jednak przeszkadzać takimi skillami swoim kumplom z drużyny. Jest też Odyn, który ma dobre ulti i dodatkowo buffa dla drużyny, ale nieodpowiednie użycie klatki, czy też nieumiejętność jej wyłączenia...

A na koniec. Nie jest to łatwa postać, ponieważ trzeba wszystko dobrze rozstawić i umieć trafić z ultimate'a... Ale jeśli to wyćwiczysz, to Arachne również się idealnie nada.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty