Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jungle ...
Offline Nektarynek05
01.11.2014, 01:24
Post: #1
Witam, znacie jakiś najszybszy sposób/macro/program który OD RAZU po wejściu do lobby pisze "jungle"? Już nerwicy dostaje, gdy 4 raz pod rząd chcąc zagrać jungle ktoś pisze JUNGLE sekundę szybciej niż ja.... no dostaje już szału Duży Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline AequitasPL
01.11.2014, 13:57
Post: #2
Nie słyszałem o czymś takim. Mnie przez to trochę zniechęcają conquesty bo bardzo mocno wymuszają wybór konkretnej postaci. Ja akurat preferuje mid/solo więc i tak jest spora szansa że się na coś dla mnie załapię. Zawsze możesz poprosić kogoś o zmianę wyboru, często skutkuje. Robię tak gdy mi zostanie granie tankiem lub na jungle bo na tych pozycjach nie czuje się za dobrze i wiem że większość osób zagra ode mnie lepiej na tech pozycjach.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
01.11.2014, 14:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2014 14:22 przez Shirei.)
Post: #3
Jak na czacie "System" wpiszesz sobie jakąś pozycję, to po wejściu do Lobby możesz od razu kliknąć enter. Jeśli ktoś nie zrobi tego samego co ty, to nie ma szans napisać tego szybciej, niż ty wyślesz. Można nawet wcisnąć enter chwilę przed zobaczeniem lobby, ale jak nie wyrobisz się dobrze w czasie, to wiadomość może się wysłać w zakładce "system", w której nic to nie da. Można więc poczekać, aż pokaże się lobby, masz wtedy pewność że przerzuciło cię na odpowiednią zakładkę czatu, a wtedy pozostaje ci tylko nacisnąć enter.

A co do programu. Gdyby taki był, to byłbym przeciwny. Jak chcesz oszukiwać, to idź grać w single player. Tutaj korzystaj jedynie ze sposobów, z których każdy może normalnie skorzystać w legalny sposób, niepsujący innym rozgrywki i dający innym szanse.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Nektarynek05
02.11.2014, 00:05
Post: #4
Ok, dziękuje Shirei za podpowiedź z tym systemem. Pomoga, 3 raz pod rząd jestem 1 .
Więc temat do zamknięcia, pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty