Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod na 400 gem'ów.
Offline Salix
23.04.2013, 14:35
Witam, jeśli temat w jakikolwiek sposób łamie regulamin proszę o usunięcie/przeniesienie tematu.

Wygrałem dwa razy kod na 400 gem'ów na streamie Smite i dopiero teraz się dowiedziałem, że tylko raz można ten kod wykorzystać, czy ktoś ma zamiar zakupić 400 gemów i chciałby wspomóc wymianą (nikt nic na tym nie straci), prośbę kieruję bardziej w stronę administracji gdyż tej mogę zaufać i podesłać kod jako pierwszy.

PS Może być również kod na skin o wartości 400 gem'ów.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Qunie
23.04.2013, 14:52
Kupię go od Ciebie, sprawdź pm.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Jeśli masz 2 min, to zarejestruj się na twitch'u i daj follow (śledzenie) na streamie Oczko thx !
[Obrazek: QDGl6.jpg]
Offline Exrol
23.04.2013, 14:59
Na streamie będzie konkursik ;p
______________________________________________________________________________________________________________________________________ NOWY PORTAL O BUILDACH SMITE
http://smitebuild.pl/
Offline Sabertooth
23.04.2013, 15:02
Jeśli z Quinim się nie dogadasz, ja mogę kupić.
Offline Qunie
23.04.2013, 16:33
(23.04.2013 14:59)Exrol napisał(a):  Na streamie będzie konkursik ;p

Będzie ;D
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Jeśli masz 2 min, to zarejestruj się na twitch'u i daj follow (śledzenie) na streamie Oczko thx !
Offline Exrol
23.04.2013, 17:01
A kiedy stream?
______________________________________________________________________________________________________________________________________ NOWY PORTAL O BUILDACH SMITE
http://smitebuild.pl/
Offline Qunie
23.04.2013, 17:25
Myślę, że już w tym tyg. będzie giveaway ;D