Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogo wybrac?
Offline Ezdot
23.02.2014, 14:06
Cześć wszystkim Uśmiech Jako iż mam problem z wybraniem postaci chce się zwrócić do was po pomoc. Zrobiłem sobie dużą przerwę od smita a teraz jest bardzo dużo bogów obejrzałem ich i mam teraz problem.
Bo nie wiem kogo wybrać.Oto lista nad którymi się zastanawiam.

-Thantos- słyszalem za najlepszy do jungli tylko ,że nigdy jungli nie gralem a jak go bym kupil to bym musial sie uczyc.
-Tyr
-Chaac
-Nu Wa
-Anhur
-Mercury
-Geb

Kogo z nich wybrać chodzi mi żeby był jakimś rambo Duży Uśmiech
taki z fajnym dmg.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline DeGreZet
23.02.2014, 18:15
Grałeś tymi bogami czy tylko podobają Ci się z wyglądu?
Polecam zagrać pierwsze każdym z nich w jungle practice, a później ewentualnie sprawdzić ulubionego wypożyczając go na jedną grę. Szkoda marnować 5500 na boga, który nam się może nie spodobać.
Po za tym warto mieć również na uwadze fakt, że każdy z nich może w niedalekiej przysżłości stanieć i to nawet o kilka tysięcy.
Ale tak odemnie to mogę polecić Tyra, Geba i Anhura. ;P
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Ezdot
23.02.2014, 18:17
Anhurem gralem dobrze mi sie nim gra. Gebem nie gralem ale podoba mi sie w nim wszytko nie wazne czy bede lamic i tak nim grac bym sie nauczyl.
Offline Lukk3rs
23.02.2014, 19:57
Thanatos najlepszy w jungle? Nie wiem, kto Ci to mówił, lecz Arachne bezkonkurencyjnie wygrywa w tej kategorii. Nawet w opisie postaci(choć nie u każdej postaci jest to prawda) jest napisane:Great Jungler.
Jeśli chcesz kogoś do jungli to bierz ją, lecz moim i zdaniem HiRez'u jest to trudna do opanowania postać.
Pajączki pomocne na gankach i na potwory w dżungli, przysysanie, to ogromny sustain i super silence, dzięki czemu wygrasz z każdym assasinem w zwarciu, sieć daje spory slow, przydatne w gonitwie i według mnie jedno z najlepszych ulti. Cd. 30s, stun i do tego przyciągniecie. Jeżeli opanujesz celowanie tym skillem, to wystarczy go użyć na na przykład ADC, by zabić. Aaaa, no i oczywiście moim zdaniem najlepszy passyw w grze. Dzięki niemu Arachne wyciąga przeogromny DMG z hitów.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: mjp2.png]
Offline DeGreZet
23.02.2014, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2014 20:01 przez DeGreZet.)
No, więc jeśli chcesz być killerem i zbierać dużo killi to polecam Anhura.
Geb jest jednym z najlepszych tanków, ale istnieje opcja budowania go pod ap, ale nie jest on do tego stworzony ponieważ ma beznadziejne (jako ap) ulti.

@Lukk3rs - Arachne jest tak trudna, że prawie niegrywalna. Widoczne jest to zwłaszcza na rankedach - podobnie jak Loki jest silna gdy złapie fed, ale kiedy zepsuje początek można się już poddawać.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Lukk3rs
23.02.2014, 20:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2014 20:23 przez Lukk3rs.)
Ja gram Arachne bez problemu, prawie zawsze wychodząc w statach sporo na +. No tak, lecz żeby to mówić musiałem nią rozegrać ponad 100 gier -.-
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: mjp2.png]
Offline Wencik321
04.03.2014, 21:47
Ja gram Chaac'em i bardzo sobie chwalę, dużo HP ale obrażenia z topora zabójcze + bardzo dobra ucieczka (rzucasz topór, biegniesz w drugą stronę i teleportacja). Wszechstronny, więc ja bym wybrał jego.