Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny Bóg.
Offline Nektarynek05
02.10.2014, 13:15
Witam! Zaraz wpadnie 5,5k favoru i to już będzie kolejny Bóg do kupienia. Zastanawiam się tym razem nad Warriorem z dużym DPS i nie małą obroną. W oko wpadli mi :
-Sun wukong
-Odin
Kogo polecicie bardziej i dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Dopolis
02.10.2014, 13:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2014 13:25 przez Dopolis.)
Z tych 2 raczej Wukong ze względu na wrzechstronność zmian formy. Jeśli jeszcze nie posiadasz może zastanów się nad Herkulesem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Nektarynek05
02.10.2014, 13:25
Jest on obecnie w rotacji i nim grałem, średnio mi szło i jest taki jakby to powiedzieć monotonny.
Offline Dopolis
02.10.2014, 13:46
A to widzisz kwestia gustu. W takim razie mój głos leci na Wukonga. Jest jeszcze Ozyrys który zawsze na linii spuszcza mi wpiernicz Tongue
Offline Demokop
02.10.2014, 14:49
Odyn teraz taki opek, że głowa mała, z samej bazy na 3 lvl robi combo za pół hp.
Bierz póki mocny.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ https://www.facebook.com/Demokop
https://www.youtube.com/user/Demokop
Offline ikamel
02.10.2014, 14:55
Ja wolę odyna za dmg. Ale Wu Kong jest uniwersalny dzieki swoim formom, może się dostosować do wielu sytuacji.
Offline Nektarynek05
02.10.2014, 15:41
No to ja nie wiem co mam brać Duży Uśmiech. Zależy mi na tym, aby nie był monotonny i żeby była frajda z gry. Strasznie podoba mi się ulti Sun Wukonga, jak i combo odina.
Offline ikamel
02.10.2014, 16:25
Wukong jest, chyba mniej monotonny. Ma trzy postacie co urozmaica nim grę. Każda przemiana daje inny efekt. Ma dużego heala na ulcie oraz przyzwoity damage. Poczytaj o nim tutaj. Polecam Tongue.
Offline Nektarynek05
02.10.2014, 16:35
A tak w ogóle to odin bardziej early czy late game?
Offline Demokop
02.10.2014, 19:19
Zależy, w early tons of damage dające podstawę do snowballu.. ale jeśli źle wykorzystasz early game to zostajesz ruchomym wardem, jeśli wykorzystasz dobrze to jesteś mocny przez całą grę.