Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec BETY
Offline Sfojsky
21.03.2014, 12:20
Witam mam pytanie czy wraz z końcem wersji beta trzeba będzie wbijać lvl itp od nowa? Uśmiech
pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shokrazz
21.03.2014, 15:21
Nie, nic z tych rzeczy.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: fs.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline DeGreZet
21.03.2014, 16:09
No przecia po coś takie rzeczy jak Ultimate God Pack, czy skórki ludzie kupują. Jakby Hi-Rez miał to usunąć to nie dość, że straciłby graczy to jeszcze pewnie by pozwy poleciały.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline ikamel
22.03.2014, 11:08
Szkoda, że koniec bety tak bliski...nie dobiłem do 30lvl(mam 24lvl) Caco Demona nie będzie.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: giphy.gif]
Offline DeGreZet
22.03.2014, 17:08
Najgorzej mają Ci, którym braknie kilku wygranych do 30 poziomu, a na pewno jest sporo takich osób. hehsz
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline MrKarpiuk
30.03.2014, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2014 20:51 przez MrKarpiuk.)
Oficjalny Koniec bety zakończony.

Każdy gracz z lv 30 otrzymał Skina Cacodemon do Ymira

[Obrazek: Ymircaco.png]
Skin po becie już niedostępny

Oraz każde konto z lv 10+ otrzymało
663 Gemsy oraz ikonke Beta Tester.