Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z SMITE
Mizumai
15.09.2015, 19:51
Post: #1
Chyba zakończę swoją przygodę z SMITE.
Dlaczego??
Wydaje mi się jakby w grze przybyło więcej słabych graczy (tzw. "retardów") lub takich, którzy nawet nikomu nie pomogą, martwią się własnymi zgonami, a jak przychodzi co do czego to wezmą Ci podwędzą zabójstwo. Nie mogę normalnie grać. Cały czas przegrywam przez takich ludzi lub dlatego, że przeciwna drużyna ma Xing'a........ nawet nie mogę wykonać 1. zwycięstwa dnia.
[...] chwilę później...
Przełączyłem na serwer amerykański, bo w Europie nie zbyt mi idzie i w końcu coś wygrałem... Jak będzie mi tak dalej szło, jak wcześniej to nigdy nie wbije tych pkt. na Season Ticket....
Życzcie mi powodzenia Uśmiech

Jak skończę grę, to będzie mi brakowało kochanej Nemezis <3
Mam na koncie trochę skinów i postaci, no i gra SMITE ma ogół jest fajna.. Ale te dobieranie według poziomu doświadczenia gracza jest naprawdę kiepskie.
Gość
16.09.2015, 18:31
Post: #2
Ehhh.... moja cała strona historii gier jest czerwona...
Jak tu grać w grę, z której nie ma się już przyjemności.. a to wszystko za sprawą ludzi, którzy po prostu są tragiczni lub afkują przez całą grę.
Dzisiaj grałem Tyr'em na mapce 3vs3. 2 afki...... Sam na trzech... skończyłem z statami 9/6...., ale w końcu to Tyr... choć żadną postacią nie da się wygrać samemu..
Offline Morchold
17.09.2015, 02:42
Post: #3
Zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Znajdź sobie osoby z którymi będziesz grał. To ograniczy ilość takich przypadków jak opisywałeś Uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Gość
17.09.2015, 13:27
Post: #4
Z tym będzie mały problem, bo z niektórymi ludźmi po prostu nie da się dogadać lub nie warto z takimi grać xD Przekonał bym kolegę do gry ze mną w SMITE, no ale jak ostatnio chciałem by grał ze mną w jakąś grę, to już miałem dość... choć nie było nudno.

Nie ma sensu w to grać..