Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop Lenovo g510 mrugający ekran
Offline Fundorr
19.08.2014, 15:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2014 15:41 przez Fundorr.)
Pobrałem grę na laptop lenovo g510. Gdy włączam grę ekran mruga. widzę ekran logowania i wogóle, ale ekrean skaka w niektórych miejscach.
Są to czarne poziome passy przechodzące od góry do doły. Gra działa normalnie tj. wchodzi login screen, loguje się, włączyłem tutorial, grałem troszkę, lecz ciale na ekranie są te paski. Rozdzielczoś ustawiłem dobrą i wogóle. Teraz pobieram od nowa zobaczymy czy problem zniknie.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
19.08.2014, 18:50
Sądzę, że to wina twojej karty graficznej. Samo "Lenovo G510" nie wystarczy, bo są różne modele podpięte pod "G510", więc nie mając dokładnych informacji ciężko mi powiedzieć, czy masz wystarczająco dobrą kartę.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Fundorr
19.08.2014, 19:50
Myślisz,że może to być spowodowane kartą graficzną?
Uruchomiłem grę na high detalach (tutorial) i oprócz irytujących i przeszkadzających czarnych pasów gra chodziła płynnie.
gdy zmieniam rozdzielczość na maksymalną tj. 1366x768 to gra "miga", widzę prawie normalnie, ale okno nachodzą na siebie , gdy loguję sie i wchodzi mi do lobby to login screen tak jakby nakłada się na lobby i widzę oby dwa obrazy z lobby oraz login screen (to samo gdy włączę i wyłącze okno opcji ,tzn. równiez nachodzi na pozostałe). Naprawdę trudno to wytłumaczyć a na screenach tego nie widać.
Może postaram się nagrać filmik jak to wygląda. w zalączniku wysyłam screen kart graficznych

Załączone pliki
.png  Przechwytywanie.PNG (Rozmiar: 3.72 KB / Pobrań: 8)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
19.08.2014, 22:24
Żadna z tych kart nie jest zbyt mocna, ale w przypadku "pasków" często nie jest winna moc karty graficznej, a fakt, że karta uległa uszkodzeniu - Nie wiem jednak, czy w każdym przypadku. Jeśli komputer nie jest całkowicie nowy, ale jest możliwy darmowy przegląd, to warto sprawdzić, czy nic nie jest uszkodzone. Mogę nie być nawet znawcą komputerów, ważne jest, aby wykluczać różne możliwości. jeżeli karta byłaby uszkodzona, ale jak widać wciąż działa, to może jeszcze można z nią coś zrobić. Do najmocniejszych nie należy, ale jeśli gra ci chodziła płynnie, to pewnie nie zawiniła moc karty.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Fundorr
20.08.2014, 00:20
Laptop jest nowy. Jedyną grą jaką na nim grałem był league of legends, na high detalach jest dość dużo fps, i problem z tym miganiem i sciemnionym ekranem oraz paskami nie występuje. Chyba że ustawię rozdzielczość wyższą niż zalecana. Napisałem jeszcze do supportu smite. Jak uda mi się naprawić to postaram się napisać jak .