Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher problem
Offline Korpa
22.04.2014, 15:51
Witam! Jak w temacie, mam problem z luncherem, a dokładnie po zainstalowaniu lunchera nie chce pobierać gry i jest napisane "Smite is connecting to authentication service"
Mój system operacyjny to win7 dodam, że już probowalem - uruchamienie jako adm. wyłączanie anty vir, zapory, UAC, manual unistal, szperanie w zgodnościach też mam za sobą.
Takie same problemy ( tzn nie chce mi się ściagać z lunchera) mam np z WOT i WT, ale za to LOL mi sie ściągał. Chyba to tyle z góry dziękuję za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline DeGreZet
22.04.2014, 16:35
Może firewall blokuje Ci dostęp do gry? Również niektóre antywirusy gryzą się ze Smitem - na przykład BullGuard. Popróbuj w tym kierunku.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Korpa
22.04.2014, 16:48
Już próbowałem wyłączać firewall'a oraz antywirusa. Jak to ma pomóc w czymś to mam AVG.
Offline RiRoQ
22.04.2014, 21:37
Panowie porty porty i jeszcze raz porty ... poszperaj na google z jakich portów korzysta SMITE a potem popatrz czy u Cb są otwarte.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ On to bowiem gdy dobrowolnie wydając się na mękę, wziął klawiaturę i myszkę i uruchamiając launcher-a przemówił:
Bierzcie i grajcie w SMITE-a to są bowiem Bogowie wasi którzy za was będą wydani. Anioł
Offline Korpa
23.04.2014, 12:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2014 12:07 przez Korpa.)
To na pewno porty. Znalazłem port z jakiego używa luncher, jest to 17729. Odblokowalem go na routerze (d-link go-rt-n150), odblokowalem porty w przedziale 17000-18000 w zaporze windows, ale nadal nie działa. Co mnie zdziwiło to w menadżerze zadań luncher jest dozwolony, a adres ip jest nieokreślony.
Czy to może być wina modemu czy operatora z którego mam internet(multimedia), a może coś przeoczyłem?
Offline RiRoQ
23.04.2014, 14:02
ale niektóre porty są blokowane bezpośrednio u operatora np w netii nie mogłem grać w pare gierek ( nie mam pojęcia jak jest w multimedii) a wtedy jedynym sposobem jest tunelowanie jeśli nie wiesz co to jest to zapraszam do wujka google Oczko

@edit

ciężko jest znaleźć informacje na temat portów z jakich korzysta gra wiem po sobie dlatego dla pewności napisał bym do supportu i zapytał z jakich korzysta nie tylko luncher ale także i gra i wtedy jeszcze raz od nowa posprawdzaj ... a najprostszym sposobem to sprawdź jakie porty w ogóle masz poblokowane i je wszystkie odblokuj jeśli jest taka możliwość a jeśli operator Ci blokuje no to jedynym wyjściem jest tunelowanie (przekierowanie danych na inny portach)
______________________________________________________________________________________________________________________________________ On to bowiem gdy dobrowolnie wydając się na mękę, wziął klawiaturę i myszkę i uruchamiając launcher-a przemówił:
Bierzcie i grajcie w SMITE-a to są bowiem Bogowie wasi którzy za was będą wydani. Anioł