Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majański czy Hinduski? ;-;
Offline Sucharki122
26.11.2013, 17:50
Post: #1
Siema, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś Boga Hinduskiego albo Majańskiego. Postanowiłem na start kupić po jednym Bogu z każdej mitologii, więc byłbym wdzięczny jakbyście powiedzieli, jaki Bóg z wcześniej podanych mitologii jest najlepszy ;D Nie ważne czy to adc,ap czy tank.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
26.11.2013, 18:01
Post: #2
Majańskich jest na razie tylko trzech, są to Xbalanque, Hun Batz i Ah Muzen Cab. Ah Muzen Cab jest stosunkowo nową postacią, jest całkiem mocny, a niejedna osoba uważa, że wciąż strasznie OP. Jeden ze skilli daje mu buffa do prędkości ruchu i szybkości ataku, inny to dystansowy, kolejny jest spowalniający, ale przy odpowiednim użyciu również zadaje obrażenia, a ostatni jest włócznią, która zadaje trochę obrażeń i aplikuje na przeciwnika pszczoły, przez co boli jeszcze bardziej. Jest to postać AD Carry(Hunter), tak samo zresztą jak Xbalanque.

Jeden ze skilli Xblanaque zwiększa siłę jego ataków i sprawia, że rozbijają się na boki mogąc zaatakować kilku przeciwników na raz. Kolejny to strzałki z trucizna, trzeci jest wyskok, który zadaje sporo obrażeń i pozwala nam się chwilę poprzemieszczać w powietrzu. Ultimate ogranicza pole widzenie wroga i jeśli ten się nie zatrzyma w odpowiednim momencie, to zostanie zestunowany, do tego dostajemy prędkość ataku, więc postać nie ma raczej problemów z dogonieniem przeciwnika, tak samo jak poprzednia.

Hun Batz posiada skok, obszarowe obrażenia w stożku i małpę, która się odbija od przeciwnika i umożliwia nam teleportację o ile ostatni atak uderzy wrogiego bohatera, a my ponownie naciśniemy umiejętność. Ultimate rzuca "strach" na wrogów i sprawia, że są wypychani na różne strony z dala od totemu(środek ultimate). Jest to Assassing, dobry do jungle.

Jeśli cię któryś zaciekawił, to zapoznaj się z jego pasywką i pomyśl nad buildem. Pod Xbalanque działa standardowy build na AD Carry, przy Ah Muzen cabie można trochę pokombinować. Nie znam się za bardzo na assassinach, więc... Powodzenia w wyborze. Oczko
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Sucharki122
26.11.2013, 19:38
Post: #3
Okey, dzięki wielkie Duży Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Fapcian
27.11.2013, 16:18
Post: #4
Z Bogów Hinduskich po pewnej obserwacji mogę Ci powiedzieć że postać AGNI jest naprawdę mocna. Ma strasznie fajne łączenia skilli które dobrze wykorzystane potrafią namieszać. Lubisz co chwilę atakować ulti? - kupuj Agni Duży Uśmiech

Co do tych Mayan to ludzie mówią że Ah Muzen Cab jest strasznie mocny, ale też i moim zdaniem niezbyt łatwy do opanowania.
Hun Batz to genialny jungler a Xbalanque mnie osobiście powalił (genialne skille - polecam).
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty