Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MakeShot - najlepsze narzędzie do zrzutów ekranu
Offline Naturlich
23.08.2013, 21:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2013 17:48 przez Naturlich.)
Post: #1
[Obrazek: EIZwZ3f.png]
Cześć! Chciałbym ci przedstawić program do zrzutów ekranu MakeShot. Pozwala on na robienie zrzutów wycinka lub całości ekranu. Wszystko odbywa się przez skróty klawiszowe (domyślnie F9 dla wycinka i print screen dla całości). Jest również możliwość robienia zrzutów ekranu z menu znajdującego się pod ikonką w zasobniku systemowym.
Jeżeli masz np. przezroczysty obrazek, a zrobienie zrzutu ekranu usunie ją, to MakeShot oferuje funkcję "Przeglądaj za obrazem" lub proste przenieś&rzuć (drag&drop). Wtedy twój obraz na pewno będzie taki jaki miał być Uśmiech
Jeżeli chcesz coś zamazać, dopisać, wskazać lub po prostu zaznaczyć, to wbudowany mini-Paint bardzo ci to ułatwi. Z poziomu edytora możesz również zapisać obraz na dysku lokalnym (jeżeli nie masz tego domyślnie ustawionego) lub skopiować do schowka i np. wkleić do prezentacji.
 
W głównym oknie programu znajduje się lista wrzuconych zdjęć, które można otworzyć dwuklikiem lub podejrzeć pojedynczym. Również możesz kasować pojedynczy adresy, wyczyścić całą listę, skopiować link lub skasować obraz z serwera i zapomnieć o tym, że ktoś niepowołany zobaczy.
 
Ten zrzut ekranu pokaże ci jak możesz MakeShota dostosować pod swoje potrzeby:
Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: slide1.png]
więcej screenshotów znajduje się na stronie programu.

 
Aktualnie jest dostępna tylko angielska wersja, jednak już w planach są tłumaczenia na główne języki europejskie. (hiszpański, francuski, niemiecki, polski, włoski + być może użytkownicy zechcą pomóc w tłumaczeniu na kolejne)
Wszystkie sugestie dot. rozwoju programu, jego błędów i wszystko inne co wam przyjdzie na myśl prosimy kierować do nas używając zakładki "Contact" na stronie.
 
Przykładowe screenshoty zrobione programem:
Spoiler(Pokaż)
miniaturki, kliknij aby powiększyć
[Obrazek: small84a4c22f-13.08.23-17.14.02-ks8q9n.png][color=#222222][Obrazek: small8b818f8e-13.08.23-17.16.16-g2dk3k.png][Obrazek: small32b58c51-13.08.23-17.17.58-n6om2b.png]
 
A co najlepsze: jest zupełnie darmowy. Żadnych ograniczeń, żadnych opłat, żadnych reklam. Korzystaj do woli! Uśmiech
Jedyne co program wymaga do poprawnego działania to Java 7, która znajduje się na znakomitej większości komputerów.
 
Zapraszam:
http://makeshot.net//Adrian21
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty