Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja poszukuje graczy SMITE !
Offline volker
15.11.2015, 21:32
Post: #1
Witam wszystkich serdecznie,
Jestem przedstawicielem organizacji Infraction Gaming. Jesteśmy amatorskim gamingiem, który dotychczas działał wśród społeczności: CS:GO, FIFA oraz League of Legends. Widząc jeszcze "nieodkryty" potencjał na polskiej scenie Smite'a, zdecydowaliśmy się na podjęcie próby stworzenia dywizji tej gry.
Chcemy stworzyć team, który w przyszłości będzie miał szansę na podjęcie walki w rozgrywkach typu: Challenger Cup czy nawet Pro League. Wiemy, że nie będzie to łatwe zadanie - jest ono jednak wykonalne, a my posiadamy odpowiednie narzędzia by tego dokonać.
Poszukujemy graczy, dla których liczy się coś więcej, niż tylko przyjemność płynąca z samego grania. Szukamy osób, które chcą rywalizować z najlepszymi, mają chęci by poprawić swoją grę oraz są zdeterminowane by się rozwijać.
Po dokonaniu selekcji podań, wybierzemy 5 graczy, którzy będą reprezentowali nasz team. Jeżeli ilość zgłoszeń na to pozwoli, rozważymy stworzenie kilku zespołów.
Wysyłając zgłoszenie należy podać następujące informacje:
1. Imię:
2. Nazwisko:
3. Nick:
4. Wiek:
5. Liga:
6. Grane role:
7. Doświadczenie:
8. Możliwość streamowania:
9. Kilka słów o sobie:
10. Pytania:

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres: infractiongaming@o2.pl lub na naszego fanpage'a: https://pl-pl.facebook.com/infractiongaming
PS. Poszukujemy także redaktorów, którzy znają się na scenie Smite'a i chcą spopularyzować ten tytuł w naszym kraju. Jeżeli potrafisz pisać i masz chęci żeby pokazać swoje umiejętności szerszemu gronu odbiorców, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź