Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROBLEM z grą
Offline Bister
25.05.2013, 12:26
siema, na szybko, kiedy jestem już w grze to od 1 sekundy rogrywki moja KAMERA obraca się nieustannie w LEWO, kamera porusza się sama i nie moge tego naprawić, proszę o szybką pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Bister
25.05.2013, 15:44
Czy mógłby ktoś mi pomóc z tym problemem?
Offline Bister
25.05.2013, 18:13
Ludzie, naprawdę proszę kogoś doświadczonego o pomoc, klikalem wszystkie przyciski n klawiaturze, zeby to jakoś skontrować klawiszem, czy coś. Patrzyłem w opcjach pare razy, nic nie działa. Po wyłączeniu gry kręci mi się w głowie, przypomina, PROBLEMEM JEST NIEUSTANNIE OBRACAJĄCA SIĘ KAMERA W LEWO (tylko) 2-3sekndy po rozpoczęciu rozgrywki. Dzieje sie tak na każdej mapie, z botami/graczami.
Offline anatar75
25.05.2013, 21:42
Spróbuj zmienić sobie myszke lub zmienić ustawienia z czułością myszki.
próbowałeś reinstallu?
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Bister
26.05.2013, 10:11
Zmiana czułości myszy nie pomaga, mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajduje się instalka do gry?
Offline Shirei
26.05.2013, 12:40
Nie install, a uninstall. Poszukaj w folderze z grą. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Smite'a i naciśnij "Właściwości", a następnie "Otwórz lokalizację pliku". Usuń grę i pobierz jeszcze raz. Jeśli miałbyś instalkę na kompie, to zakładam, że będzie w koszu lub w pobranych: Start>[twój login](Przeniesie cię do twojego profilu na komputerze)>Pobrane.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty