Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patchowanie
Offline lordif
07.12.2013, 11:50
czy jezeli patchuje smita i jak go wyłacze to on mi sie bedzie nadal łaDOWAL CZY NIE PROSZE O ODPOWIEDZ PLISSUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Principal
07.12.2013, 11:50
Jeśli wyłączysz a potem włączysz to patchowanie będzie się robiło od momentu wyłączenia. Jeśli o to ci chodzi.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ "Zanim pąk stanie się owocem... musi być kwiatem"
Offline lordif
07.12.2013, 11:52
Ale musze wtedy to zatrzymać ? Czy jak nie zatrzymam to bedzie mi sie od nowa ładowalo wlasnie tego nie wiem??
Offline Principal
07.12.2013, 11:55
Jak ci się coś patchuje to informacje są zapisywane na komputerze. nie usuwają się same. Raczej nie musisz nic zatrzymywać, po włączeniu powinno się patchować od tego momentu jak wyłączyłeś.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ "Zanim pąk stanie się owocem... musi być kwiatem"
Offline lordif
07.12.2013, 11:55
Ok dzieki wielkie Duży Uśmiech
Offline Principal
07.12.2013, 11:56
Nie ma za co Oczko