Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla nowego :)
Offline Real Gentleman
03.12.2013, 23:47
Hejka, jestem nowym graczem Smite. Wcześniej grałem w lola, i mam pytanko. Mam akurat hajs na nowego championa i chciałbym, żeby był on podobny do Riven z lola ( jakiś dash z shieldem czy healem, ogólnie mobliny z dmg, można go posłać na mida albo solo linię i robić playsy oraz miećfun z gry) I stą pytanie czy nie znalazłby sięw Smite champion jakiś w ten deseń ? Z góry dzięki za info Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Sabertooth
06.12.2013, 14:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2013 14:46 przez Sabertooth.)
Agni, Hades Uśmiech
Pierwsza postać łatwiejsza, lepsze ulti bez CD, lecz nie ma heala...
Hades, o wiele trudniejsze postać, heal i potężny dmg, + ulti wspaniałe do teamfightow, jeśli doradzić coś bardziej szczegółowo, pytaj

Ps... Agni ma stuna a hard wyciszenie lub feara, frajda z gry moim zdaniem lepsza u Hadesa
Offline Shirei
06.12.2013, 16:24
Hercules ma Dasha, sporo życia, jest Warriorem, który da radę na solo linii, ultimate zadaje na prawdę spory demage, więc przy ganku kogoś ze stunem masz wrogów wystawionych jak na zawołanie. Oprócz tego ma skilla dzięki któremu się leczy i może przerzucać przeciwników do siebie co jest bardzo przydatne, dzięki temu łatwo wbić kogoś pod wieżyczkę co ułatwia grę 1v2.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline ErmIN656
16.01.2014, 00:58
Powiem tak, porownanie riven do chadesa czy agni to jest tak jak bys na gowno mowil czekolada. Sorry.
A co do tematu to nie ma chociazby podobnej postaci w smicie do riven. Podow? Nie istnieje w smicie cos takiego jak shield. A shield z dashem to juz w ogole. Jedyną i pierwsza postacia ze shieldem to Geb ktory wyjdzie jutro czyli 16 stycznia 2014 ale to jest tank. Jesli chodzi zas o fun z gry to smite ma 3D przezajebiste unikatowe skille ktore daja 200% wiecej przyjemnosci z gry niz w lolu i kazda postac potrafi dac fun z gry.