Logowanie >> Rejestracja

Ankieta: .
.
.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje aktywnych graczy
Offline Smiga
10.05.2016, 12:46
Siemanko
Poszukuje 4 graczy do klanu którzy są aktywni i zainteresowani pre madami kturzy lubią się uczyć nowych rzeczy i trenować wspólnie z nami.Mam zamiar stworzyć Mocną 5 i trenować i chodzić na turnieje.Zainteresowani proszę pisać Nick w grze:Smiga

Wymagany ts3!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline adasm95
10.05.2016, 22:40
Coś więcej? Dywizja, doświadczenie, role których szukasz?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Smiga
11.05.2016, 16:40
Mam już supp ale wiesz to jest tak że na przykład grasz supp to 2 supp też się przyda równie dobrze możesz wygryźć tego supp z 1 składu rozumiesz dałem taki przykład.Ja aktualnie preferuje Solo/Jungle/Adc.Z Dywyzją mi jest ciężko powiedzieć bo wiem ja kto jest z tym ligami aktualnie jestem teraz w platynie a możesz zajebiście grać cq a w diwiz siedzie Silver przez jebanych noobów. Pozdrawiam
Offline Vizart
11.05.2016, 23:55
Nie sądzę, jak zajebiście grasz conq to jesteś w mastersie i tyle Duży Uśmiech
Offline Smiga
12.05.2016, 13:28
W tamtym sezonie Byłem Pozdrawiam Oczko
Offline adasm95
12.05.2016, 20:26
Bym pograł ale brak formy ^^