Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziom mistrzostwa 1
MixTape332
24.01.2015, 17:45
Post: #1
Siemka, co to ten poziom mistrzostwa? To jak te ligi w lolu bronz, silver i gold? Dziś wbiłem mistrzostwo 1, mam 8 poziom konta.
I co mi dają takie poziomy, coś nowego? Jakie są kolejne? W przyszłości będą bonusy? Trudniejsze moby, jak to działa?
Offline Shirei
24.01.2015, 23:05
Post: #2
Na swoim koncie możesz mieć Mastery Level(Czyli ten właśnie poziom mistrzostwa) najwyżej na poziomie równym liczbie postaci w grze. Po wygranych oraz przegranych meczach dostajesz na danym Bogu "Worshipy"(Nie wiem jak to jest na polski). 50 Worshipów = Pierwszy god rank. "God Ranków" możesz mieć maksymalnie 10(1000 Worshipów) poziom na każdego Boga. Jeżeli danym Bogiem zdobędziesz pierwszy god rank(50 pierwszych na danym Bogu worshipów) zyskujesz 1 Mastery Level. Mastery Level jest ci potrzebny, abyś mógł grać mecze ligowe, gdyż wtedy będziesz miał do dyspozycji tylko Bogów, którzy mają God Rank równy 1 lub wyższy. Oprócz tego za 1, 5 i 10 god rank na danym Bogu zmienia nam się obramowanie dla niego związane z danym poziomem God Ranka. Mając danego Boga na 1, 5, czy 10 god ranku możesz również zakupić dla niego Golden, Legendary lub Diamond skina(Da się też kupić wszystkie, ale wyjdzie drogo).
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty