Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawie "Darmowe" 3500 gems?
Offline Aysp
26.04.2014, 17:50
Szukajac tzw. darmowych kodów do gry, natknąłem się na stronę, oferującą 3500 gemów za wykonanie ankiety.
http://smitehelper.blogspot.com/2013/10/...ms-to.html

No i nie wiem, czy wierzyć w prawdziwość tej strony. Niby kod jest wysyłany po ukończeniu ankiety. Subskrypcja jakiejkolwiek oferty to koszt ponad 6zł + trzeba anulować subskrypcję po ukończeniu, czyli pewnie wyjdzie jakies 10zł+. Niby komentarze same pozytywne, a osoby, którym nie działa dostaja kody przez maila. Znalazłem tez reklamy tej strony na youtube, poparte licznymi komentarzami sprzed tygodnia, nowszych nie ma. Co o tym sadzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline ikamel
26.04.2014, 17:57
Jeżeli naprawdę, ktoś chce tego spróbować polecam kupić nową kartę sim i właśnie na niej wysłać smsa. W najgorszym razie stracimy te 15 zł na starter jeżeli to będzie przekręt, a jeżeli nie to właśnie rozbiłeś skarbonkę.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: giphy.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline DeGreZet
26.04.2014, 21:20
Większość takich "ofert" to ściema i lep na kasę bardzo głupich muszek.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty