Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem logowanie
Offline Spouki
07.09.2012, 17:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2012 18:57 przez Spouki.)
Post: #1
Witam. Mam pewien problem. Otóż wczoraj chciałem sobie pograć normalnie w Smite, zobaczyć co tam nowego przyniósł update. Wpisuję moje dane a tu "Błędnie wpisana nazwa użytkownika lub hasło" Próbuję jeszcze raz i dalej nic. Sprawdzałem czy nie mam CAPSA włączonego i nie miałem. No to wziąłem przypomnienie hasła i ok nowe hasło doszło na maila. No to sobie pograłem ze 2 rundki i się wylogowałem. Dzisiaj znowu wchodzę chcę się zalogować i to samo. Tylko tym razem jak biorę przypomnienie hasła to nie przychodzi na maila (czekam już od około godziny). Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi? Czy mam pisać do supportu?
Edit:
Dobra email już przyszedł. Jednak obawiam się o moje konto. Wie ktoś może dlaczego mi się zmieniło hasło już 2 razy? Może to głupie ale zaczynam obawiać się, że ktoś mi zhackował konto. Jak jeszcze raz się tak zdarzy piszę do supportu.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline kubri
08.09.2012, 11:07
Post: #2
Nie ściągałeś ostatnio niczego podejrzanego? Zrób sobie skan Antywirusem.
Możliwe też , że to jest jakiś błąd z bazą danych , ale w to wątpię.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Spouki
08.09.2012, 14:21
Post: #3
Dzisiaj znowu się tak stało. Zeskanowałem komputer i nic nie wykryło. Przypomniała mi się pewna rzecz. Parę dni temu grałem z kolesiem co strasznie feedował. Cały team wyzywał go od noobów a ja go tylko RAZ nazwałem Feederem. Zaczął mnie wyzywać od debili itp. a jak przegraliśmy to napisał, że Spouki straci konto. Nie brałem tego na serio. Wiem też, że istnieje taki keylogger, który niby ci da gemy jeśli tylko wpisze się nick. Mój znajomy właśnie miał takie problemy przez to. Ja takimi rzeczami się brzydzę i nigdy nie ściągałem takich programów na "Free Gems". Równie dobrze ten koleś mógł tam wpisać mój nick. To tylko moje przypuszczenia. Ktoś mi powie co mam w tej sprawie zrobić? Bo na razie tylko mi zmienia hasło a kto wie co będzie potem?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Mikki
08.09.2012, 14:43
Post: #4
Najlepiej napisac do kogos z Hi-Rez Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
08.09.2012, 22:34
Post: #5
Na bank to jakiś keylogger czy inny podobny syf.

Jeśli zna już swoje hasło do maila (bo może zmieniać sobie hasło) to zmień hasło właśnie na maila. Ponadto dodaj mail alternatywny i pytanie zabezpieczające.
Offline Spouki
08.09.2012, 23:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2012 12:21 przez Spouki.)
Post: #6
Zmieniłem mail na jakim jest konto i hasło do maila. Całą resztę również. Teraz pozostaje czekać na rozwój wydarzeń. Nie rozumiem po co hackować komuś konta w Smite. Przecież ani Favorów ani Bogów sobie nie przeleje na swoje konto. Co może chce sobie pograć na moim koncie? HaHa
Edit:
Niestety dalej może mi zmieniać hasło. Myślałem, że dobrym pomysłem byłoby zmienienie sobie nicku ale niestety to kosztuje 400 gemów ;( Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
Edit2:
Chciałem wejść na maila po zmienieniu hasła a tu jeb i na tym mailu jakieś dziwne problemy. Nie mam żadnych listów. Wywala jakieś dziwne błędy. Sprawdzałem na innym mailu i wszystko jest ok. Zaczynam się obawiać, że stracę konto i maila ;( Zaczynam myśleć nad zrobieniem nowego konta (ehh tylko 4 postacie pójdą się kochać ;() Ktoś ma pomysł na nick?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
09.09.2012, 13:38
Post: #7
Zrób jak najszybciej formata wszystkich dysków.
Offline Spouki
09.09.2012, 14:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2012 15:49 przez Spouki.)
Post: #8
Format teraz nie wchodzi w grę. Chyba po prostu zrobię nowego maila i założę nowe konto. Jeden + z tego będzie, że przynajmniej nie kupię postaci, na których się zawiodłem Duży Uśmiech
Edit:
Dobra piszę do Hi-Rez. Miarka się przebrała. Może coś zrobią nie wiem np. zmienią mi nick albo zablokują możliwość korzystania z mojego konta na innym komputerze. Jeden problem jest. Mój angielski jest bardzo średni. Ale cóż słowniczek w łapki i jedziemy Duży Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline kubri
09.09.2012, 16:32
Post: #9
Popieram Termika , format to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli masz KeyLoggera , to nie tylko stracisz konto w Smite.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Spouki
10.09.2012, 15:55
Post: #10
Dobra uspokoiło się. Hi Rez mi odpisało i powiedzieli to co wy tzn. żebym zmienił maila i hasło. I to działa! Od wczoraj hasło nie zostało zmienione a co do tych problemów z mailem to był to po prostu błąd strony bo jeszcze tego samego dnia nie dało się na nią w ogóle wejść a dzisiaj już mogę wejść i mam wszystkie listy. Mam nadzieję, że już się z tym uporałem i nie będę musiał z tym hackerem już walczyć. Dzięki wszystkim za rady! ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty