Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem pomocy
Offline CaYma
11.10.2014, 08:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2014 09:16 przez CaYma.)
Witam i prosze o pomoc , nie grałem w smite 2 miesiące i miałem wykupiony pakiet na wszystkich bogów , po formacie zaistałowałem gre i po wpisaniu loginu i hasła poproszono mnie o nowe name wpisałem bo nie było innej opcji i teraz na tym samym loginie i haśle mam nowy profil w grze i wszyscy bogowie zablokowani jest wszystko od nowa .Proszę o pomoc/jak wbiłem w tym nowym prfilu na mój profil i dałem moj stary nick na wyszukiwanie to odnalazło ten profil nawet mogę zaprosić go do znajomych jak to możliwe
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
11.10.2014, 18:37
Jesteś pewien, że nie zakładałeś innego konta i nie zalogowałeś się na to niewłaściwe? Nie pisałeś o tym, więc nie wykluczam takiej możliwości.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź