Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Gra
Offline ArachnoS
14.02.2015, 15:48
Mam taki problem że gdy uruchamiam grę wytaskuje mi coś takiego Nie udało ci się połączyć z Usługa Aktualizowania Hir-Rez Kliknij Napraw aby uruchomić narzędzie Diagnostyczne. A gdy klikam napraw po chwili wyskakuje taki komunikat Nie można uruchomić Usługi Uwierzytelniania i Aktualizowania Hi-Rez Studios na tym komputerze. Proszę o Pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
14.02.2015, 16:58
Przeinstaluj grę, skoro narzędzia diagnostyczne nie działają. Nie klikaj reinstall, lecz ręcznie odinstaluj grę w panelu sterowania wraz z "Hi-Rez Diagnostics and Support", a potem całośc zainstaluj ponownie.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline ArachnoS
14.02.2015, 18:36
Dzięki za pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
14.02.2015, 19:18
Podziałało, czy dopiero próbujesz? Na razie nie zamykam, gdyby problem nie ustąpił.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Ivental
13.07.2015, 12:09
Pisze mi tak samo i twoja rada zeby usunac nic nie wniosla nowego prosze o pw, albo napisać w odpowiednim dziale dzieki za pomoc
Offline seb321
13.07.2015, 15:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2015 15:40 przez seb321.)
Uruchom usługi (w start wpisz services.msc), znajdź usługę "hi-rez studios authenticate and update service" i ją uruchom, jeżeli nie chcesz tego robić recznie po każdym restarcie kompa to ppm-właściwości-typ uruchamiania:automatyczny.
Powinno działać.