Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Instalacją Smite
Offline Hubert Turek
06.01.2014, 00:08
Witam,
Mam poważny problem, otóż jak w temacie mam problem z zainstalowaniem gry smite. Gdy pobiore gre ze strony głównej smite wszystko pieknie idzie instaluje sie i tu sie zaczyna problem. Wybieram gra smite, instaluje lecz gdy dochodzi do konfiguracji to pasek ładowania zatrzymuje sie na początku, wyskakuje potem okienko ze sie zainstalowało. Ikonke smite i supportu mam na pulpicie lecz jest cała biała. Gdy chce uruchomic ja to wyskakuje mi "wybierz program którym chcesz ją otworzyć". Próbowałem odinstalować gre przez Panel lecz jej tam nie ma Smutny.
Prosze o pomoc bardzo chciałbym zagrać w tą gre.
Z góry dziękuje Uśmiech .
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
06.01.2014, 01:10
Nie wiem ile jest opcji, ale na początek spróbuj odpalić instalkę jako Administrator. Ew. spróbuj pobrać ją jeszcze raz. Jeżeli pauzowałeś pobieranie, wyłączałeś je, wyłączałęś przeglądarkę, która ją ściągała itd. to tym razem się powstrzymaj i tego nie rób. W innym przypadku zwyczajnie usuń aktualną i pobierz jeszcze raz. Jeżeli odpalenie przez Administratora i pobranie od nowa nie pomoże, spróbuj jeszcze zainstalować grę na innym dysku.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Hubert Turek
06.01.2014, 13:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 13:19 przez Hubert Turek.)
Lecz nie z tym jest problem. Ze strony Smite pobieram instalke, odpalam ją, wybieram gre Smite i potem kofiguracja zatrzymuje sie na początku, ikonki pokazują sie na pulpicie lecz są białe i gdy staram sie uruchomić ikonke smite to mi wyskakuje że jest problem ze zgodnością.
Wyskakuje bład: "element "HiRezLauncherUI.exe", do którego odwołuje sie ten skrót został zmieniony lub przeniesiony i dlatego skrót ten nie bedzie działał poprawnie. Najbliższy odpowiednik pod wzgledem rozmiaru, daty i typu tp D:\Gry\League of Legends\setup.exe . Chcesz naprawic ten skrót tak aby wskazywał ten elemnt docelowy czy chcesz go usunąć."
Gdy klikam napraw to nic sie nie dzieje. Trace swoje chęci do pogrania w tą gra Smutny .

I jeszcze potem jak klikne napraw to mi wyskakuje że D:\Gry\League of Legends\setup.exe . nie jest prawidłową aplikacją systemu win32
Offline Shirei
06.01.2014, 15:11
Masz problem z instalką, więc nie rozumiem jaki widzisz problem w moim opisie.
1)Odpal instalkę jako Administrator(Prawym na ikonke i otwórz jako Administrator), sprawdź, czy się zatrzyma;
2)Jeśli tak, to krok drugi, czyli pobranie instalki od nowa uprzednio kasując starą i niedziałającą instalkę;
3)Jeżeli po pobraniu ponownie instalki i próbie zainstalowania będzie działo się to samo, to jeżeli wgl możliwe jest wybranie przez ciebie miejsca docelowego, spróbuj zainstalować grę na innym dysku. Jeżeli nie wyświetlają się nawet takie opcje jak wybór folderu, to cóż...
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline ErmIN656
08.01.2014, 14:04
Moze najpierw napisz jaki masz windows i moze antywirus albo zapora systemu ci blokuje.