Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Launcherem.
Offline Korneliuss
11.02.2016, 19:44

Dobry wieczór,przyjaciele.

Od pewnego czasu,a mianowicie od kiedy sformatowałem komputer,mam bardzo przykry problem z launcherem.Launcher po próbie włączenia nie daje żadnej odpowiedzi.Nie mam żadnego pomysłu co mogłoby powodować tą anomalię,tak więc proszę Was,doświadczonych-o pomoc.Dodam jeszcze że niedawno zaktualizowałem Windowsa do Windows 10, oraz że problemem nie jest zapora antywirusa,ponieważ została ona przezeń wyłączona.

Pozdrawiam Uśmiech

Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
12.02.2016, 18:10
Może po formacie nie wszystko się wyczyściło. Spróbuj pobrać jakiś program, np. CCleanera. Następnie odinstaluj Smite'a i za pomocą tego programu wyczyść rejestr ze zbędnych wpisów, po czym ponownie zainstaluj grę.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline EKaspar
12.02.2016, 19:57
Pobierz całość ponownie, wyłącz wszystkie zbędne programy, ustaw w menadżerze priorytet na smite, jak nadal problem, to spróbuj pobrac gre przez steam, ale nie polecam
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu Kolonia (KOLPL) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Korneliuss
15.02.2016, 23:34
Wszystko zrobiłem..Nic się nie zmieniło.Może to brak jakichś sterowników?Nie wiem,nie znam się na tym.
Offline Korneliuss
16.02.2016, 07:46
Gra włączyła się w trybie awaryjnym, ale nawet to nie pomogło mi w identyfikacji problemu.Usunąłem z komputera już praktycznie wszystko co mogło by być przyczyną problemu..Nie mam już pomysłu co robić :x
Offline Shirei
16.02.2016, 10:42
Nie wiem co ci mogę poradzić, próbuj jakichś banalnych rozwiązań, jak na przykład otworzenie smite jako administrator.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline EKaspar
16.02.2016, 11:10
Być może masz złą wersję bitową lub karta graficzna jest za słaba i powoduje usterkę. Pobierz sterowniki do twojej karty, pobaw się ustawieniami.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu Kolonia (KOLPL) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy