Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z grą
Offline Krzysiu Siedlecki
19.02.2014, 19:44
Post: #1
Bardzo proszę o pomoc zainstalowałem smite, lecz gdy go włączam pisze "smite is waiting for server" Czekałem z 3 godziny i nic. U znajomych od razu się zaczeło patchowanie a u mnie nie. Widziałem u innych podobne problemy ale nie znalazłem rozwiązania na ten problem. Bardzo mi zależy a jestem bardzo napalony n tę grę. Błagam o pomocUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Lurixer
19.02.2014, 20:44
Post: #2
Wprowadzali pacha i server byl wylaczony, moze to bylo powodem tego problemu. Sproboj ponownie jeszcze raz i poinformuj o wynikach.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Krzysiu Siedlecki
19.02.2014, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2014 21:14 przez Krzysiu Siedlecki.)
Post: #3
I nic cały czas pisze smite is waiting for server 0% 4,59 do pobrania. Kolega poradził żeby zresetować server i nagle zaczęło się ściągać a potem coś się stało i znowu jest 0 % i nic nie pomaga. Byłbym naprawde bardzo wdzięczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Lurixer
20.02.2014, 08:56
Post: #4
Sbróbój zrobić tak jak kolega revis podpowiada w dziale poradniki


revis napisał(a):Cześć wszystkim, jestem nowy na forum pewnie nikt mnie jeszcze nie zna co nie znaczy że nie mogę napisać dobrego poradnika. Ostatnimi czasy sam szukałem odpowiedzi na pytanie jak i czy w ogóle się da odpalić Smite'a zrzucnego na pendrive'a z innego komputera. Powiem więcej nawet HiRez support napisał że nie ma takiej opcji, ale polak nie byłby polakiem gdyby nie kombinował, prawda?

Samo rozwiązanie tej zagadki zajęło mi pół dnia z przerwami, i odpowiedź jak to zrobić jest banalna - jak wszystkie odpowiedzi na trudne pytanie. Dobrze przejdźmy do poradnika.

Punkt pierwszy, pobieramy instalkę Smite'a z oficjalnej strony.
Odpalamy instalkę, wybieramy gre Smite. Po całej instalacji uruchomi nam się launcher - szybko go zamykamy.

Punkt drugi, podłączamy pendrive'a do komputera. Otwieramy lokalizacje naszych świeżo zainstalowanych plików z punktu 1. Otwieramy folder HiRezGames usuwamy folder w którym jest ( folder ma nazwę "smite").

Punkt trzeci, otwieramy zawartość naszego pendrive'a. Przechodzimy od razu do folderu HiRezGames, kopiujemy folder o nazwie "smite" i wklejamy go do folderu HiRezGames - folderu z którego właśnie usuneliśmy pusty folder "smite".

Dobra, było by piękne gdyby to był koniec. Teraz otwieramy folder, ten który właśnie wkleiliśmy. smite -> Binaries -> Redist, i wszystkie aplikacje (czyt. pliki exe) po kolei instalujemy. Dopiero po zainstalowaniu wszystkich komponentów uruchamiamy grę. Można to uczynić z ikonki którą mamy na pulpicie Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty