Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją
Offline Koszi
19.07.2013, 22:31
Witam, po tym jak uporałem się z problemem dotyczącego ze ściągnięciem pliku instalacyjnego, podczas próby zainstalowania gry pokazuje mi się coś takiego [Obrazek: 74li.png] Restart komputera nic nie pomógł, jakieś pomysły?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Gandlafpl
14.08.2013, 13:36
mam to samo od dzisiaj nic nie pomaga
Offline Gandlafpl
14.08.2013, 18:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013 18:10 przez Gandlafpl.)
może to pomoże (mi pomogło):

So to sum up this video. Follow these steps EXACTLY:

start-->search bar-->regedit

Local_Machine-->system-->current controlset-->services-->scroll down to HiPatchService-->right click-->delete

Then go the control panel-->add/remove-->then delete HiRez Authenticate yaddayaddaya.

Bam, then you are done. I got an initial error after running the installer, thats ok, just re-run it again right after and it works.

oby się to nie powtarzało bo 2,6 GB troche się sciąga
Offline Gandlafpl
27.08.2013, 15:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2013 15:02 przez Gandlafpl.)
Dzisiaj wyrzuciło mnie ze Smite i gdy ponownie chciałem uruchomić grę pojawił się problem z "Authenticate...". FIX radziłbym zainstalował ponownie grę. Sprawdziłem antywirusa G data i plik Hi-rez path service był w kwarantannie. Przywróciłem go i wszystko działa normalnie. Może ktoś ma podobny problem, wygląda to na zwykłe przeczulenie antywira.