Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją
Offline Benjaminee
20.08.2013, 18:16
Witam. Gdy instaluje gre wyskakuje : the service did not automatically re-start. please reboot your pc after pressing ok. Co z tym zrobić? Patrzałem już wszystkie fora i żadne rozwiązanie nie działa.
PS Próbowałem resetować kompa ale to nic nie dało.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Kasper
20.08.2013, 22:01
reinstalacja smite albo wiem, że ktoś miał taki sam problem mianowicie:
wraz ze SMITE instaluje Ci się smite service (2 ikonki masz na pulpicie) i wlasnie to trzeba było odinstalować, potem odpalasz smite i samo powinno sie zainstalowac jeszcze raz (odpalasz lauchera smite wchodzi w opcje i tam w service) i powinno być ok
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: 25zh6hv.png]
[Obrazek: 15xschg.png]
Offline Benjaminee
20.08.2013, 22:05
Chodzi o to że pobiera się taki programik. Jak go uruchamiam to musze wybrać jedną z trzech gier. Jak klikne smite to wyskakuje ten błąd i koniec. Gra się nie instaluje !
Offline Kasper
20.08.2013, 23:42
ściągłaeś lauchera jeszcze raz z officjalnej strony smite ?
jaki masz system operacyjny ?
możliwe, że blokuję Ci jakiś program typu antywirus, spróbuj powyłączać
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: 25zh6hv.png]
[Obrazek: 15xschg.png]
Offline Benjaminee
21.08.2013, 10:16
Sciągnołem z oficjalnej strony Smite. Mam system Windows Vista. Wyłączyłem antywirusa i dalej nie działa. Dodam że na moim laptopie Smite instaluje się normalnie.
Offline Gandlafpl
27.08.2013, 15:06