Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją
Offline BirdspiderLady
12.06.2014, 11:32
Witam wszystkich!
Straciłam ostatnio dysk - wszystkie dane zostały utracone. Na tym właśnie dysku miałam zainstalowanego Smite. Próbuję opcji reinstall, ale opcja ta pozwala na reinstalację w tym samym miejscu (czyli domyślnie utracony dysk) co niestety skutkuje tym, że gra nie działa. Próbowałam opcji "usuń program" w panelu sterowania, ale nie wykrywa w ogóle takiej gry (logiczne, ponieważ wszystkie dane są/były na utraconej partycji). Wszystkie nowe dyski sformatowałam, próbowałam od nowa i nic... Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam, BirdspiderLady.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
God Hate Us All
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline BirdspiderLady
12.06.2014, 20:53
Nikt nic, na prawdę?
______________________________________________________________________________________________________________________________________
God Hate Us All
Offline Shirei
15.06.2014, 01:09
Przykro mi. Jedyne co ci mogę polecić to pobranie odpowiedniego programu, analiza dysku, a następnie zerowanie. Najlepiej oprócz samego programu warto znaleźć dobrą instrukcję jak wszystko zrobić krok po kroku. Od razu mówię, że analiza dysku w poszukiwaniu tak zwanych Bad Sektorów(Tych uszkodzonych) może trochę trwać, a zerowanie dysku jest równoznaczne z usunięciem z niego całej zawartości... Jednak jeśli jest inny sposób, to go nie znam i mogę ci polecić tylko to.
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline BirdspiderLady
15.06.2014, 13:06
Dokładnie to co napisałeś/aś zrobił mój narzeczony. Dysk działał, działał i potem nagle go szlag trafił. W BIOS'ie owy dysk widniał przez chwilę a potem puf i po dysku - spisany na straty, nawet go nie czyta.. ;/
God Hate Us All
Offline Shirei
15.06.2014, 15:06
Więc trzeba wymienić dysk. To już kosztuje, ale... Powiedz mi. Raz pisałaś dysk, raz partycja, więc... Rozumiem, że masz 2 dyski fizyczne? Jeżeli tak, a ten jeden nie działa, to zakładam, że System masz na drugim dysku, tak? Co za tym idzie, jeżeli masz w komputerze 2 dyski, to spokojnie wyjmij ten jeden i wtedy spróbuj, o ile na drugim masz odpowiednio wiele miejsca.

EDIT: Spróbuj jeszcze jednej rzeczy. Wpadłem na to chcąc pomóc komuś innemu i zdałem sobie sprawę, że skoro gry ci nie wykrywa, ale też nie chce jej zainstalować, to gdzieś musi się kryć coś jeszcze.

W wyszukiwaniu wpisz: cmd -> W cmd wpisz REGEDIT -> Następnie użyj tam opcji wyszukiwania i wpisz "Hi-Rez" - Usuń plik/pliki związane z Hi-Rez. Spróbuj zainstalować grę ponownie.

Mam nadzieję, że to wystarczy, żeby zadziałało.
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline BirdspiderLady
17.06.2014, 17:10
Miałam (mam) 3 dyski. Jeden systemowy, drugi do instalowania gier i trzeci też do instalowania gier. Na tym który już nie działa i jest do wyrzucenia był zainstalowany Smite. Teraz mam nowy dysk dodatkowy, czyli nadal mam 3. Formatowanie nie pomaga, jest dalej ten sam błąd, komputer "myśli", że gra jest zainstalowana i trzeba ją tylko przeinstalować...
Próbowałam 2 sposobu - nic mi tak nie wykrywa. Spróbowałam wpisać w menu start Hi-Rez i Smite, wyszukało mi, usunęłam i dalej nie mogę zainstalować, bo pisze, że jest już zainstalowana.. F*ck PC logic..
God Hate Us All
Offline kimmoo
20.06.2014, 23:28
Usuń też hi rez diagnostic.
Offline BirdspiderLady
22.06.2014, 14:16
Przecież napisałam, że usunęłam.. Musiałabym chyba mieć listę wszystkich plików i wyszukiwać je po czym usuwać..
God Hate Us All
Offline kimmoo
22.06.2014, 19:35
Smite instaluje dwa programy Smite i Hi Rez Authenticate oba pokazują się w "dodaj/usuń programy". Jesteś pewna że usunęłaś oba? W menu start są tylko skróty do programów a nie zainstalowane pliki.
Offline BirdspiderLady
23.06.2014, 15:46
Pisałam w pierwszym poście, że nie wyszukuje mi ich w opcji "usuń programy".. Proszę, czytaj ze zrozumieniem ;/
God Hate Us All