Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją
Offline Verkui
16.01.2016, 18:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2016 19:00 przez Verkui.)
Witam serdecznie wszystkich !!
Otóż po pewnej przerwie , chciałem znów zacząć grać w Smite'a , lecz już na samym początku pojawiają się problemy , otóż , po założeniu konta przeszedłem do instalacji . Tam pobrałem Hi-Rez itd. , ale podczas instalacji wyskoczyło mi okienko do instalacji Smite'a , po czym okienko to się nie załadowało , a wyskoczył błąd oraz napis : ,,the service did not automatically re-start. Please rebot your PC after pressing ok' , mimo to ikonka gry pojawiła się. Następnie zainstalował się już w 100% Hi-Rez studio ( czy jak to się tam nazywa) no i oczywiście po tym chciałem wejść w Smite'a lecz po kliknięciu ikonki cały mój komputer się zawiesza . Następnie próbowałem wejść w ikonkę jako administrator lecz to również spowodowało crash'a :/
Co robić? Czy mogę jakoś to pobrać w inny sposób , proszę bardzo o odpowiedź Uśmiech
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
16.01.2016, 23:24
Tak, jest opcja, aby pobrać to w inny sposób. Mianowicie pobierz grę przez steama. Mam nadzieję, że to pomoże.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź