Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją smite
Offline linoos
26.03.2015, 22:09
Witam, jak widać po temacie mam problem z instalacją części smite, wgl zauważyłem sporo tematów o tej tematyce, ale żaden chyba nie porusza tego problemu co ja mam:)

O to link:
http://prntscr.com/6lpklp

Zainstalowałem grę chyba z 4 razy, bawię się w to od wczoraj, reinstaluje naprawiam, uninstalluje usuwam wszystko(chyba) co związane ze smite, instaluje na nowo i nic, cały czas nie mam tego 1 pliku...

Wcześniej normalnie grałem, możliwe, że muszę wyłączyć jakąś blokadę albo cuś, lecz nie jestem pewien i dlatego moja prośba do Was o pomoc ;/

Chciałbym dodać, że po odświeżeniu komputera smite został także ''odświeżony'' mam na myśli, że został po prostu odinstalowany, ale nie wszystko, zostało kilka plików które próbowałem usunąć(bo nie miałem ochoty przez jakiś czas grać) ale nie mogłem tego zrobić, a teraz nie pamiętam co z nimi zrobiłem... Było ich bodajże 5 czy 6.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline PanSilent
27.03.2015, 10:35
Klasyczny problem. Brak bibliotek w systemie komputera. Bez znaczenia ile razy instalowałeś Smite'a, będzie ci bez końca prosić o plik biblioteki.
Wspominasz o odświeżeniu komputera. Podejrzewam, że nie pobrałeś oraz nie zainstalowałeś programu który "ogarnie" za ciebie te biblioteki. Chodzi o DirectX.
Pobierz go z tej oto strony.
Offline linoos
27.03.2015, 17:12
Dzięki bardzo, tak przepuszczałem, że to nic poważnego, ale, że mnie to nie spotkało to nie wiedziłem o co chodzi Duży Uśmiech W każdym razie wielkie dzięki Uśmiech