Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacja -,-..
Offline Tekos
30.03.2015, 14:07
Hej Wszystkim Uśmiech.. Mam problem ze Smite-m.. Mianowicie, pobieram smite glownej strony hi-rez, gdy pobierze klikam otworz i pojawia sie instalator Shield Wizard, ktory ma mnie przeniesc do dalszej czesci instalacji , po czym pojawia sie blad " the service did not automatically re-start. Please reboot your PC after pressing ok" a reset kompa nic nie daje.. Nie wiem co sie dzieje, bo jeszcze 3 dni temu gra normalnie dzialala. Odinstalowalem przez Revo uninstaller wiec plikow nie ma na kompie..ale nie wiem o co chodzi ze wgl nie przenosi mnie do instalora zebym wybral dysk czy cokolwiek.. Prosze o pomoc, moze ktos mial podobny problem i sobie z tym poradzil.

Pozdrawiam Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
30.03.2015, 14:44
Niestety to już chyba któryś raz, gdzie ktoś usunął, a potem chciał zainstalować Smite'a i szczerze mówiąc... nie wiem czy gdzieś zostało to rozwiązane. Spróbuj napisać do supportu Hi-Rez'u.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline PanSilent
30.03.2015, 15:08
Nie do końca.
Spróbuj wyinstalować Smite zupełnie i zainstalować ponownie, ale tym razem jako Administrator.
Jeżeli to nie pomoże, to pogrzeb w plikach, a dokładniej:
Start - Uruchom - services.msc (Czyli po swojskiemu Usługi)
Wyszukaj na liście, która się wyświetli, Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service i wybierz ją. Jeśli bangla, to ją zrestartuj, jeśli nie to uruchom. Wejdź też we Właściwości i sprawdź, czy Typ Uruchomienia jest ustawiony na Automatyczny.
Offline Tekos
30.03.2015, 16:32
Dzięki wielkie udało się. Pobiera go ponownie Uśmiech. Mam nadzieje ze za kilka dni nie zrobi się to samo. Może to wina windowsa że co jakiś czas Smite "zanika" z kompa i trzeba od nowa pobierac.
Btw..Jeszcze raz wielkie dzięki Oczko
Offline PanSilent
30.03.2015, 17:00
Spoko. Po to tu jesteśmy.
Zamykam.