Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacja
Offline glocc
13.07.2015, 09:58
Witam mam taki problem, ze kiedy włączam instalator smite'a pisze mi, ''Failed to install the Hi-Rez Studios Authenticate and Uptade Service". usunięcie i ponowne pobranie nic nie daje jak i reset kompa prosze o pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
13.07.2015, 16:00
Napisałeś mi na PW, że robiłeś format kompa. Powiem ci więc ważną rzecz... zawsze jak instalujesz od nowa system i formatujesz dyski, musisz je sformatować 2 razy, bo inaczej zawsze coś zostanie. Nie musi, lecz najprawdopodobniej to jest przyczyną. Niewłaściwe sformatowanie. Najlepiej jakbyś zrobił go ponownie, tym razem poprawnie.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Ivental
14.07.2015, 06:16
to, że cos zostalo to raczej malo prawdopodobne, poniewaz uzywalem roznych programow do kompletnego usuwania plikow wiec wszystko ze smite bylo usuwane
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
14.07.2015, 15:13
Multikonto? Mniejsza. Co do problemu. Nie wiem jak inaczej ci mam pomóc. Jeżeli problem pojawił się po sformatowaniu, to najpewniejszą rzeczą jest, iż komputer został źle sformatowany.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Ivental
15.07.2015, 06:00
Okej dzięki za chęci najwidoczniej mam pograne -.-
Offline Shirei
15.07.2015, 18:49
Spróbuj jeszcze z suuportem Hi-Rezu,
Offline glocc
28.07.2015, 13:29
W tym problem, że nie moge wejść w tego supporta jak sie gra ściaga bo tak naprawde to ona sie nie chce sciagnac -.-. sprawdze stworzyc nowe konto bez zadnych plikow i zobaczyc jak nie zadziala to ja juz nie wiem
Offline Shirei
28.07.2015, 15:33
Nie musisz instalować gry, aby się skontaktować z supportem. https://hi-rez.custhelp.com/app/utils/lo...2Foverview
Offline Ivental
30.07.2015, 17:20
Czekam na odpowiedz od nich, ale wydaje mi sie, ze problem lezy w wizard shieldzie jak nie to ja juz rozkladam rece