Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze Smite.
Offline szymek770
24.05.2015, 11:21
Gdy próbuje zagrać mecz, mogę normalnie wybrać bohatera, lecz gdy wyświetla się ekran wczytywania, nikomu nie zapala się ta lampka pod obrazkiem postaci, a po czasie wywala mnie do menu Smite, i nie mogę powrócić do gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
24.05.2015, 12:44
Masz tak często, czy tylko dzisiaj? Jeśli tylko dziś, to prawdopodobnie są jakieś problemy z serverami, przeczekaj to.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline szymek770
24.05.2015, 19:54
(24.05.2015 12:44)Shirei napisał(a):  Masz tak często, czy tylko dzisiaj? Jeśli tylko dziś, to prawdopodobnie są jakieś problemy z serverami, przeczekaj to.

Miałem tak też wczoraj.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline PanSilent
24.05.2015, 20:21
Nie jesteś osamotniony z tym problemem. To niecodzienny przypadek złośliwości serwerów.
Kiedyś planowałem zagrać Ligówkę, uzbierała się epicka i zgrana drużyna a tu nagle BUM - znikło. Obrosło w drobną legendę, że złośliwe serwery nie pozwoliły mi rozegrać dobrej Ligówki.

Winę tutaj ponoszą jedynie ziemniaczane serwery Hi-Rezu. Nic na to nie poradzisz.
Offline FinalFen
25.05.2015, 09:12
Ano.

Ja tylko dodam, że jeśli na ogół łączycie się szybko z serwerem, to w momencie gdy zaczynacie mieć wrażenie, że normalnie już byście skończyli wczytywanie, to dajecie altr+ctrl+delete zamykacie process smitea i odpalacie od nowa. Tym sposobem nawet gdy Hi-Rezowi brakuje węgla żeby zasilić swoje serwery I tak zdążycie się wczytać na czas - zamiast czekać 3 minuty żeby uświadomić sobie że zwyczajnie zwiesił się wam smite a mecz już dawno się zaczął Uśmiech Nie da wam to również desertera i podłączycie się do meczu automatycznie po odpaleniu smitea.