Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o pomoc
Offline Masalasa
18.05.2017, 02:07
Witam wszystkich. Mam problem z odpaleniem smite. Kupiłem nowy komputer zainstalowałem system win 7 64bit, i po wgraniu sterowników zainstalowałem smite. Na początku gra nie działała ze względu na błąd o braku plików dll. Reinstallowałem, naprawiałem oraz wgrywałem w diagnostic niezbędne oprogramowanie i nic. Dlatego usunąłem całą grę i jeszcze raz przeinstalowałem sterowniki płyty głównej oraz karty graficznej. Po ponownym zainstalowaniu smite niby wszystko jest ok, ale po kliknięciu graj pasek ładuje się do końca i wyskakuje komunikat : Błąd połączenia failed to start the game " Teraz znowu reinstalowałem, oprogramowanie zainstalowałem, próbowałem naprawić i naprawde nie mam już pomysłu... Może to jednak dalej sterowniki? Mój sprzęt to "gtx 1050 TI" "8gb ram" itd więc nie ma mowy że jest za słaby. Osobie której uda mi się pomóc obiecuje się odwdzięczyć w grze Uśmiech
Z[/size][/font] góry Dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline arnold774
08.06.2017, 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline wojtek443
12.06.2017, 08:25
i jak pomógł ci ktoś