Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Replay
penta
17.01.2015, 14:17
Witam.Prosze o pomoc!Przed chwilą udało mi sie po raz pierwszy zabić 5 graczy (penta) i chciałbym zrobić video czy mógłby mi ktoś pomóc mam id meczu nie ogarniam jak moge przewijać w trybie spektatora bo gry odpale replay to mam na sam koniec meczu i nie widze suwaka.Prosze o pomoc
Offline Shirei
17.01.2015, 15:28
Mecze się zapisują, jeżeli ktoś ma na nas "spectate". Zapewne ktoś zaczął cię specować pod koniec meczu. Najprawdopodobniej nie będziesz w stanie odtworzyć tego, co było wcześniej. Na razie nie będę zamykał tematu, jeśli się mylę, to może ktoś mnie wyprowadzi z błędu.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Gość
17.01.2015, 15:32
(17.01.2015 15:28)Shirei napisał(a):  Mecze się zapisują, jeżeli ktoś ma na nas "spectate". Zapewne ktoś zaczął cię specować pod koniec meczu. Najprawdopodobniej nie będziesz w stanie odtworzyć tego, co było wcześniej. Na razie nie będę zamykał tematu, jeśli się mylę, to może ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

A mógłbyś prawdzić u siebie być może u Ciebie to jakoś zadziała bardzo prosze ID meczu 126945201
Offline Shirei
17.01.2015, 18:02
Sprawdziłem i nie działa. W ogóle mam wrażenie, że cały ten tryb spectate jest jakiś lichy. ; /
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty