Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SWC 2017 CHCĘ STWORZYĆ DRUŻYNĘ
Offline Vizart
02.02.2016, 21:20
Otóż chciałbym stworzyć drużynę z którą będziemy grać (OSTRO NAKUR***Ć) do następnych SWC. Dobrze by było mieć przynajmniej 2.000 godzin spędzonych w smite i znać wszystkie możliwe tricki, pasywki i taktyki na conquesta.

Chętni mogą pisać w tym temacie.
~Vizart, może nawet i BACZERS. Pozdrawiam
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Poprawia stan fakt, że żaden patałach nie zagra tak
niech się stara parę lat, przy mnie to tylko padawan
[Obrazek: 5b2ca70f6463a.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline EKaspar
03.02.2016, 19:13
Zapraszam do mojego klanu wszystkich dobrych gamerów, szczególnie was. Na pewno mogę wystawić siebie i jeszcze dwóch innych graczy, z którymi gram ciągle. Liczę na odpowiedź tu i zgłoszenie do klanu ProTuned Uśmiech Pozdrawiam.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu Kolonia (KOLPL) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Vizart
05.02.2016, 21:45
Jeśli miałeś rangę master w sezonie 1 i sezonie 2 w conquestach to czemu nie Tongue