Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZUKAM TEAMU
Offline Paj0nk
27.04.2014, 14:07
WITAM SZUKAM TEAMU DO GRANIA NA POWAZNIE . Mam 20 lat duzo czsu na gre , oczywiscie posiadam tsa, lany jak najpardziej. Gram na midzie Nick w grze :Paj0nk [prosze nie pisac czegos typu "mam 20 lvl ale ogarniam" bo to jest żałosne . Idea
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline CuYba2
27.04.2014, 14:20
Sam ledwo wbiłeś 30 lvl, a już hejcisz ludzi z niższymi levelami :/
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
27.04.2014, 14:30
Zgadzam się z CuYba. Są niższe levele, które spokojnie cisną tych 30-levelowców, bo wciąż jest tam dużo nieogarów.
<Patrzy na siebie z pobłażliwością>
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline DeGreZet
27.04.2014, 16:15
Staż to nie wszystko. Znam masę debili co ciśną już rankedy bo myślą, że potrafią grać.
Klasyk - "i play Fenrir, any role".
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Somfyn ebałt mi - Lubie herbate.

SPAM:

|FACEBOOK|JUTUBE|FILMWEB|IGN|STEAM|Darmowe doładowania do gier|
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Paj0nk
27.04.2014, 16:38
(27.04.2014 14:20)CuYba2 napisał(a):  Sam ledwo wbiłeś 30 lvl, a już hejcisz ludzi z niższymi levelami :/

30 lvl ma długo a po za tym nie "hejce" ludzi z nizszym lvlem tylko stwierdzam fakty. Sama itemizacja ludzi na małym lvlu jest dziwna , ponadto nie chce grac z ludzki którzy pograja miesiac wbija ten 20 lvl i mysla ze sa bogami tej gry bo wygrali 10 meczy z rzedu. A ty jestes najlepszym przykladem takich graczy, bo kazdy dobry gracz wie o co mi chodzilo w tym poscie.
Offline ILikeSpam
27.04.2014, 16:43
"itemizacja" xD
Kupujesz medytację na rankedach Oczko
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: 4q8sh7l.gif]
Offline CuYba2
27.04.2014, 16:44
Masz 180 winów ogólnie, czyli wychodzi na oko że bedzięsz miał gdzieś z 300 gier rozegranych, to co 30 lvl masz od tygodnia, dwóch, i sam się już uważasz za bóstwo tej gry
Offline Wencik321
27.04.2014, 20:55
i gra tylko na midzie Duży Uśmiech